Golf mk2 2.0 16v-Komentari projekta

Golf mk2 2.0 16v-Komentari projekta

extra svaka čast sve super samo vremenom rjesi ispuh i štope to mi dvoje bode oči nema kod mene labavo :) kad ćeš u mostar da je pijemo
 
dadao_style je napisao(la):
extra svaka čast sve super samo vremenom rjesi ispuh i štope to mi dvoje bode oči nema kod mene labavo :) kad ćeš u mostar da je pijemo

Prvom prilikom idu stope,lonac od GTI-a org.,crno krovno platno....To je ono sto se stvarno mora...a poslije kad se to rijesi bacam se u potragu za "rare" stvarcicama i dodatnom opremom;)

Doci cu cim uhvatim malo vremena:icon_smile:
 
BHT Ovisnik
svaka cast,auto je stvarno predobro,jos samo da se guma malo razvuce i to je to:cool:
sta bi sa starog golfa,nisam skontao ?
 
CoL3 je napisao(la):
svaka cast,auto je stvarno predobro,jos samo da se guma malo razvuce i to je to:cool:
sta bi sa starog golfa,nisam skontao ?

I stari je polako na sredivanju...ici ce u njeega 1.6 benzinac jako dobar...i na prodaju...bit ce znaci isti izgledom samo bez 16v motora...
Evo ovakav
1zcd53d.jpg


Nece biti puno love..ako je netko zainteresiran;)
 
Legend
prelijep je ispao , svaka cast , a za gume , isto ono sranje koje sam i sam prosao ............ evo prijedlog , samo ne znam jel ti malo ,....meni na 8 jeste bilo premalo .....


165 45 16 ,...... Nankang je pravi i nevjerujem da je uopste skupa

7_165_45_R16_595.jpg
 
Frendu razmisljao sam i o tome dosta...problem mi je sto su u mene adapteri debeli 3cm i felge su dosta izbacene vani kao sto se i vidi na slikama...Pa mislim da bi ruzno izgledalo previse izvucena felga a na njoj pre uskka guma...ako me razumijes...
Najvise bih volio ostati na 195 sirini a profil 40 bi bio extra i za vidjeti a i za voziti...znas da smo u ovoj prokletoj bosni,mozes mislit kako bi bilo vozit ovu 165 45 gumu po nasim cestama...
 
Legend
zbog ceste sam se ja i bojao , jednostavno premala , a taj problem sto bi se vidjelo ,....jbg spustiti auto vise ali ti to ne volis .........

alternativa ti je 195 40 ,.......... znas da sam ti vec trazio :icon_cry: jos cu da ti trazim pa aBd nalete
 
enesss je napisao(la):
zbog ceste sam se ja i bojao , jednostavno premala , a taj problem sto bi se vidjelo ,....jbg spustiti auto vise ali ti to ne volis .........

alternativa ti je 195 40 ,.......... znas da sam ti vec trazio :icon_cry: jos cu da ti trazim pa aBd nalete

Ma sa odgovarajucim gumama cu ja njega zakucat max u pod...ali 165 45 guma za auto koje se voza svaki dan jednostavno ne pase....ma nek se kotrlja na ovima ovu sezonu,a tko zna mozda me pukne luda pa razbusim felge preko zime na 4x100 i nasarafim neke sire rubove...tad nece biti problem naci gumu;)

U svakom slucaju ako ti sta naleti samo javi
 
U Zeljko pravi ti je golf. Nisam do sada nista htio komentarisati ali pravo dobro je ispao. Izgled, motorizacija, unutrasnjost sve za deset. Evo ti par prijedloga od mene: projektore u ovu manju komoru od farova, maglenke, i unutra one "rare" prekidace na armaturu/inst. tablu i da unutrasnjost bude full. Mada je on i sada vrh. Pohvale od mene ;) :cool: :123:
 
Trazim neke manje lece za ove male komore...mislio sam od nekih maglenki...to ce se rijesit onda ima da svijetli extra i dugo i kratko s lecom;)
 
Top