golf mk2 1.3 b

golf mk2 1.3 b

Član
ramel je napisao(la):
u planu je d avratim napred plitki branik posto mi je pozadi plitki,i planiram d auraim crvenu ;lliniju na braniku samo sam izgubio migafce i nemogu ih naci hehe nadam s eda ce biti ok:cool:[/align]

sto ses vracat plitki, nabavi zadnji duboki, polovan nisu skupi, ja sam moj naso za 30km recimo fabricki, samo treba nac, a ljepse je auto s dubokim nego na plitkim, ali kako hoces ;)
 
Član
diode su spojene na poziciju,,za branike jos uvek razmisljam,hteo bih gti spojler da kupim i vratim plitki branik ali videcu ovde je kod nas oko 50 evra duboki zadnji naravno talijanski valjda a evo i slika sa strane prva je na zimskom setu


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us sto s etice nalepnica na tim mestima je predhodni vlasnik zalepio neke orlove(ptice) p aih nisam bas skinuo kako treba,da malo zagreje inshALLAH ce raditi smirgla pa farbanje hehe probacu bumper sprejem,ako ne ima ovamo limara puno,,pozz
 
Član
Član
pozz ljudi evo mene posle duzeg vremena skinut katalizator i dobio dobar zvuk i malo na brzini bar jedno 10-ak km/h evo klip ana you tube
http://www.youtube.com/watch?v=gW6SXj0qPjI


ne zamerite n arika nje krave koje se cuje na kraju videa upropati mi ceo video:cool: hehe
 
Član
Fino brenza :lol: svidja mi se zvuk, samo bi te diode oko prednjih svjetala počup'o ko išta :icon_mad: Ne zamjeri, moje misljenje ;) pozz
 
Član
pozz druze ma i ja se razmis ljam da ih skinem i postavim kao osvetljenje za zadnju tablicu,ali otom potom
 
Top