golf mk2 1.3 b

golf mk2 1.3 b

Član
ehtra golf, sve samo ove lajsne brate se ne uklapaju nikako, a po meni i ove pozicije sto si lijepio oko farova, al sve je stvar ukusa ;)
 
Član
golf je odlican mozda samo neke sitnice ispravit, a sve u svemu je dobro a pogotofo ove fele :D
 
Član
Meni ne smetaju te lajsne na stopama uopste, al mi nekako one sijalicice oko fara bodu oko (jesuli led-ice). Cjelokupna slika auta je dobra lijep golf i vidi se da je dotjeran dosta. ;)
 
Član
idosa je napisao(la):
Meni ne smetaju te lajsne na stopama uopste, al mi nekako one sijalicice oko fara bodu oko (jesuli led-ice). Cjelokupna slika auta je dobra lijep golf i vidi se da je dotjeran dosta. ;)
ma skinuo sam lajsne i razocarao se kako je sada,a ld-ice se mogu skinuti i montirati bez problema uvek,;)



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
pozz ljudi evo mene posle duzeg vremena evo par slika od jyce:cool:
http://imageshack.us/photo/my-images/14/dscn0393i.jpg/


Uploaded with ImageShack.us da vidite koliko snega ovamo ima haha
 
Član
bjeli mk2 1.3 benzin odmah me podsjeti na moje bivše auto....(imaju 3 slike u mojoj temi o mojoj trici)

dobar je golf, prednost golfa 2 je ta što se za malo para može dovesti da vrhunski izgleda....

sretno;)
 
Član
u planu je d avratim napred plitki branik posto mi je pozadi plitki,i planiram d auraim crvenu ;lliniju na braniku samo sam izgubio migafce i nemogu ih naci hehe nadam s eda ce biti ok:cool:[/align]
 
Član
Vrati tablicu gdje treba, em sto ti nije sprijeda na obe strane tako isti, em nemogu ti doći do izrazaja ta dole rebra.
Bisace ofarbaj u crno i poskidaj te naljepnice i bit ce golf extra
 
Član
de ti nama jednu kako treba sliku sa a ne sve s prijeda ma nek ti kamera pobjegne na stranu pa s boka koju opali...a diode kako si spajao jel na poziciju...;)
 
Top