Golf Mk1 By Adma gti...Komentari

Golf Mk1 By Adma gti...Komentari

Član
ne znam druze jel ti kasno da uradis al najbolja ideja koju sam ja dobio od momka iz njemacke sto je on uradio sebi je da je promjenuo zadnji vezni lim da bi upasao kratke stopove auto 10x izgleda bolje i sire. sretno u daljnjem radu ne daj samo da propadne kec :D
 
Član
Da se i ja upišem:icon_smile:
Sutra ću opet obići bauštelu da vidim dokle su stigli radovi.Kec je zdrav ko dren za svoje godine s tim da garažu nije vidio kao ni Adma vodu:lol::lol::lol:
Vidimo se sutra;)
 
dohc24v je napisao(la):
Da se i ja upišem:icon_smile:
Sutra ću opet obići bauštelu da vidim dokle su stigli radovi.Kec je zdrav ko dren za svoje godine s tim da garažu nije vidio kao ni Adma vodu:lol::lol::lol:
Vidimo se sutra;)

drugim rijecima receno kisno je,pod snijegom bio,vozao se na 15 felgama po snijegu......jos malo pa na cestu slike ubrzo....
 
da ne zamaravam vas sa slikama od keca,ostalo je jos da Filer baci sutra i predje se na Vodeni i ako bog da u ponedeljak-utorak put za Komoru na farbanje.......do tada ubacit cu nesto slika :cool::cool:
 
Legend
heheh pa kud gutati farbu , vidjeces ga sutra admireee :cool:

i kakva je boja ? nadam se da ce biti za desetke ;)
 
Član
Eto me sutra da vidim rezultat mukotrpnog rada...sad treba polako sve sastaviti i gas....P.S...ima kod mene špage za šajbu ako nisi našao:cool:;)
 
hvala svima pozz i stavim slike ispalo je dobrvo valjda moram vidit i ja sam na slikama vidio nisam uzivo,,,))))morao na posao....ccccc
 
bmwscaner je napisao(la):
mozda izadje na dobra grunfa :)
jos od mene kupis ats clasic i old school kecman ko bomba :)

how mac ats :icon_question:

enesss je napisao(la):
dobro izgleda druze ;)

a tek sad krece posao , od sitnica ce da boli glava :cool:

gotovo je ovo je komora sastavio sam imam jos par sitnica tapacirung i sjedala od golfa 3 upasat i to je to spreman na let heheh
 
Top