Golf Mk1 By Adma gti...Komentari

Golf Mk1 By Adma gti...Komentari

Član
Volim kada netko počne sređivati keca. Svaka čast;)

Pretpostavljam da je gti pod haubom? Kakvi su planovi? Restauracija ili? Mjenjanje, pojačavanje motora?

Napiši malo....
 
Član
oooooooooooooooooooo Adma kralju moj nepamti kad smo se zadnji put culi,ajde Adma kralju nek je sa srecom i da to ispadne po pravilu i kako treba ;)
 
nije gti pod haubom je dizelka,:icon_cry:ide farbanje auta cijelog poslje cemo razmisljat o gti-u pod haubom sad treba rijesit limariju,unutrasnjost je standardna sve originale samo sjedala idu od golfa 3,ista boja Metalic zelena njegova originalna,felge su 15-k bbs treba ih malo sredit i to je to ...:cool:

Chuza je napisao(la):
oooooooooooooooooooo Adma kralju moj nepamti kad smo se zadnji put culi,ajde Adma kralju nek je sa srecom i da to ispadne po pravilu i kako treba ;)

tu sam tu sam frendu,bice ok ako bog da moram malo ulagat i u auto ne samo u sebe .... :lol:
 

MTR

Član
super , samo...... treba to zalit s par litara :dojke::dojke::smajli13::smajli13::smajli13: ;)
 
bice slika jos ceka me posla puno al polako cemu zurba odvijem dva sarafa zalijem teretnom pivom i tako to ide ostalo ce se samo napravit hehehehhe pmalo cu radit cemu prisa bice slika jos pozzzz do daljnjeg ..........:icon_smile::cool:
 
samo standard ide znaci original Pireli Gti nista duboki branici i neki spojleri da nemogu ic na livadu ili mrak sa curom toga nece bit samo original...Pive nemoze nestat...slika ce bit rijesavam ove obrve nema ih nigdje narucio sam tek dolaze u ponedeljak,dolazi majstor za varenje sutra da vidi sta treba radit i ako bog da potjerat ce ga sa sobom i do daljnjeg .....a slikat cu ja i tako to..
 
Top