GOLF IV 1.9 TDI GTI 4motion

GOLF IV 1.9 TDI GTI 4motion

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
allroad bice kad budem imao priliku da uslikam' ako budem imao' jer planira on ici drugom vlasniku ' ako dodje KES :) heheheh vise volim KES a GOLF nek ide svojim putem :)
 
Super Moderator
Ma znam druze svi vise vole kes :D, nego nemoj da se proda a da ne vidimo te slike sa crnim plastikama ;)
 
Član
ZEKO_na_BaterijE je napisao(la):
EDO_GTI je napisao(la):

hvala na komentaru

golf je za svaku pohvalu.najvise mi se svida onaj prednji GTI nastavak.sjedista su extra.sjedista su sportska.mozda su i previse tvrda i neudobna.imam takva...gledao sam onaj video gdje je na plavoj cetvorci GTI i Crveno.slovo G kod GTI oznake je malo drugacije.kakve su opruge na ovom golfu??pozz
 
i evo doso nesto DRUGO :) golfic rijec je o strasnom 1.9 SDI :) heheh 1997 god ocuvano auto i extra odrzavano od opreme ima' servo,centralno-daljinsko zakljucavanje,alarm blokada motora, 4x el.podizaca volan podesiv po visini i dubini da ne kazu da sam sa STRASNE 4-ke preso na ovu TRICU :) heheh dolazi uskoro i Ford Fokus' koji ce se prodavat :) i tako 2 u 1 :D
 
i stiglo je drugo vozilo rijec je o FORD FOKUS 1.8 TD CI CRVENO, 2002 GOD, met sivi Chia oprema clima,servo,cetr-dalj. zakljucavanje,alarm,4x el.podizaca, 4x airbag, el. retrovizori, MF volan, mp3, maglo farovi, alu felge ,naslonjaci za ruke i evo samo slikica kao prikaz :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top