Golf II GTI 8v

Golf II GTI 8v

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Golf II GTI 8v digifant - nesto novo - staro

IGY je napisao(la):

hvala :D

posto mi se garaza bila zatvorila odavno nisam nista stavljao da malo obnovim garage :D

ehhh svega je bilo od lude potrosnje, ganjanja lopova po parkingu, obijanja, udranja auta itd itd hehehehehehe
ev da pocnem negdje na ljeto smo se malo zezali pa stavljali 17-ske na golfera pa je izgledao ovako



:icon_smile:

pa nedugo ot toka mi je auto uzimalo iz djepa malo je reci kolko ali rijesilo se to ubrzo nako sto mi je ispraznio djep i nisam promasio ni jednu pumpu :lol::lol:.......poslije toga misleci da ce mi auto biti sigurno kod starog na poslu na njihovom parkingu dok sam ja na njegovom autu nesto popravljao (mislim majstor neki polovan:D) mog udari ni manje ni vise kamion s prikolicom :icon_eek: jbg nije me vidio cucno malo :icon_biggrin: na oko nista strasno ali ima izvalacenja povuko sa svih strana :icon_mad:


te se ja i moj drug (nick elektricar) dosjetimo da povadio sve iz auta i malo da ga zastitimo i krenulo se u akciju


pa haj kad vec digao sve mogao sam i provjeriti kakav je pod i na par mjesta smo morali variti nista strasno....



"kad smo vec sve digli haj da instrumentalku skinemo" kaze moj jaranika.... te se bacimo i na to podrucije skinemo i to bilo je viska malo dijelo par sarafa i tako to ali jbg od viska glava ne boli :lol:........



finalne slike nemam ali uradjeno je sve zastita odozdo i odozgo i neki home made dampiranje :lol::lol::lol::lol: tako da je spreman za zime bar ove.... aBd na proljece ide iskuckavanje i farbanje koplet auta kranje je vrijeme.

i daaaa ide umjesto analogije digitalna tabla koja je kupljena davno ali nikad postavljena sve ce se poslikati :icon_biggrin:

par slikica







do tad pozzzzzz
 
Član
RE: Golf II GTI 8v DigiFant REfres

bad_look je napisao(la):
fino radovi teku samo naprijed imenjače..pozzzz

hvala nas kako kazu KOLKO PARA TOLKO MUZIKE :lol::lol::lol: ide laganica

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
samo nek se radi, abd na proljece kad ga ofarbas
preporodice se..

hoce vala poceo je da cvijeta :D
 
Član
RE: Golf II GTI 8v DigiFant REfres

ehhh evo da se i ja javim sa novitetom :icon_smile: a biti ce ih jos...:D postavljen digitalni sat (digifiz) sve radi zahvaljujuci mom drugu clanu elektricar;)







nema sretnijeg od mene :lol: biti ce jos neki djelovi samo dok se sve zavrsi .... zzzzzzzzz
 
RE: Golf II GTI 8v turio DigiFiz :D

extra je ispalo uzivo je jes bolje , samo naprijed ..... :cool: aBd i cukice da zavrsim i bice bombona ;)
 
Član
RE: Golf II GTI 8v turio DigiFiz :D

GolFanatiCars je napisao(la):
predobar golf ;)

fibo ga sredjujes svidja mi se

a tacho je žara :cool: odlicno
hvala drug... ma ide laganica samo nek se nesto radi :icon_biggrin:
ma tacho gori :lol::lol::lol:


elektricar je napisao(la):
extra je ispalo uzivo je jes bolje , samo naprijed ..... :cool: aBd i cukice da zavrsim i bice bombona ;)

hehehehe umalo dva puta nisam udario yugu kolko sam gledao u tacho hehehehe nemoj zaboraviti i za grijanje hehehehe a cukice su posebna prica :icon_smile:
HVALA DRUG ;);)
 
Član
RE: Golf II GTI 8v turio DigiFiz :D

Extra odrađeno vidio sam te danas na pofalićima kod ekonomske oko pola 12...pozzzz
 
Član
RE: Golf II GTI 8v turio DigiFiz :D

bad_look je napisao(la):
Extra odrađeno vidio sam te danas na pofalićima kod ekonomske oko pola 12...pozzzz

hvala.... vidjam i ja tebe po parkingu od tv :D mozda grijesim :lol:
 
RE: Golf II GTI 8v turio DigiFiz :D

AmmaR84 je napisao(la):
GolFanatiCars je napisao(la):
predobar golf ;)

fibo ga sredjujes svidja mi se

a tacho je žara :cool: odlicno
hvala drug... ma ide laganica samo nek se nesto radi :icon_biggrin:
ma tacho gori :lol::lol::lol:


elektricar je napisao(la):
extra je ispalo uzivo je jes bolje , samo naprijed ..... :cool: aBd i cukice da zavrsim i bice bombona ;)

hehehehe umalo dva puta nisam udario yugu kolko sam gledao u tacho hehehehe nemoj zaboraviti i za grijanje hehehehe a cukice su posebna prica :icon_smile:
HVALA DRUG ;);)





ma nije problem samo se nemoj sikirat :lol:, sta radis i u pola dvanaest zar nisi na poslu hehehehehehhe
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top