Golf II GTI 8v

Golf II GTI 8v

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Golf II GTI 8v digifant - nesto novo - staro

nije los golf,meni se svidja,dobro si ga zakuco u pod,svaka cast,samo naprijed;););)
P.S fino guras snijeg,vidim da je i tebi bilo mrsko cistit lopatom kao i meni,pa onda moze kako moze:lol:;)
 
Član
RE: Golf II GTI 8v digifant - nesto novo - staro

meni se sad ovakav ubio sam zaa oldschool-a! značii fine falcare i u pod ga zakucaj:cool::cool::cool::cool:;) i kakvu duplu remus roru:D extra je
 
RE: Golf II GTI 8v digifant - nesto novo - staro

skini ovu staru crvenu sa karambolke koja ja ispucala i izvuci drugu bojom bar je to lako glupo je mjenjat karambolku radi crte
 
Član
RE: Golf II GTI 8v digifant - nesto novo - staro

Odakle digifant u staroj liniji dvice?Nije loša,prava old school;)Vidim da ti fali spojler na zadnjim vratima,njega nabavi,skini sve plastične dijelove,pređi plastik prajmerom,prelakiraj...I skini te presvlake siceva.Katastrofa su:icon_smile:Sve ostalo super:lol::lol:
 
Član
RE: Golf II GTI 8v digifant - nesto novo - staro

aj molim te ako nije problem koja slika iznutra..zanima me nesto
inace autic :cool:
 
Član
RE: Golf II GTI 8v digifant - nesto novo - staro

zlajaaa je napisao(la):
meni se sad ovakav ubio sam zaa oldschool-a! značii fine falcare i u pod ga zakucaj:cool::cool::cool::cool:;) i kakvu duplu remus roru:D extra je

ehh falcerice hehehehe i ja bih ali love nema bem ti :icon_biggrin:
imaju vec duple rore ali orgigi od GTI-a :123:

dadao_style je napisao(la):
skini ovu staru crvenu sa karambolke koja ja ispucala i izvuci drugu bojom bar je to lako glupo je mjenjat karambolku radi crte

moram promjenuti citavu karambolku jer je na dva mjesta pukla jbg biti ce druga uskoro....

ZELA GTI je napisao(la):
Odakle digifant u staroj liniji dvice?Nije loša,prava old school;)Vidim da ti fali spojler na zadnjim vratima,njega nabavi,skini sve plastične dijelove,pređi plastik prajmerom,prelakiraj...I skini te presvlake siceva.Katastrofa su:icon_smile:Sve ostalo super:lol::lol:

ima i u staroj liniji ovaj motor. znam da mi fali ima sve preci stvari od tog spojlera hehehe znas kako to ide... a sto se tice presvlaka nisu presvlake nego su tako odradjeni sicevi tj citava unutrasnjost bili su i tapaci crveno sivi ali protruhli pa ih zamjenio.
evo slika kako je bilo

a3244aec.jpg


hvala

hvala svima :icon_smile:
 
Član
RE: Golf II GTI 8v digifant - nesto novo - staro

ajme majko siceva!nek stoje presvlake,života ti:lol::lol:
 
Član
RE: Golf II GTI 8v digifant - nesto novo - staro

ZELA GTI je napisao(la):
ajme majko siceva!nek stoje presvlake,života ti:lol::lol:

pa dobro nekome se svidaj nekome ne hehehe a kupljen tako najbitnije da nisu propali :D :lol::lol:
 
Legend
RE: Golf II GTI 8v digifant - nesto novo - staro

extra golfac ima potencijala, samo mi se nesvidja sto si ofarbao zadnji i prednji vezni lim u crno i sa strana do lajsni takodje u crno, ostalo super a presvlake su bas dobre;)
 
Član
RE: Golf II GTI 8v digifant - nesto novo - staro

stefan je napisao(la):
extra golfac ima potencijala, samo mi se nesvidja sto si ofarbao zadnji i prednji vezni lim u crno i sa strana do lajsni takodje u crno, ostalo super a presvlake su bas dobre;)

eto vidis ZELA neko me se i sicevi svidjaju :lol::lol::lol: a ovo crno je zastita jbg nemre biti sve klasika hehehehe u svakom slucaju HVALA
 
Legend
RE: Golf II GTI 8v digifant - nesto novo - staro

presvlake mi se svidjaju zato sto su fino zategnute i bas radjene za ova profilisana sjedista;)
 
Član
RE: Golf II GTI 8v digifant - nesto novo - staro

AmmaR84 je napisao(la):
stefan je napisao(la):
extra golfac ima potencijala, samo mi se nesvidja sto si ofarbao zadnji i prednji vezni lim u crno i sa strana do lajsni takodje u crno, ostalo super a presvlake su bas dobre;)

eto vidis ZELA neko me se i sicevi svidjaju :lol::lol::lol: a ovo crno je zastita jbg nemre biti sve klasika hehehehe u svakom slucaju HVALA

Ma hajde,šta se sve ljudima sviđa:icon_rolleyes:netko voli sex sa dvije cure,a opet imaš ljudi koji to nevole:lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top