Golf 5 ;)

Golf 5 ;)

Član
Evo jos par slicica danas sa pranja :D

IMG_4011.jpg

IMG_4010.jpg

IMG_4009.jpg
 
Super Moderator
Asmir91 je napisao(la):
iPhone al je karina od kamere :p

thx :)

kupi 4g pa ces da vidis kameru :D

fin golf zanimljiv je sa ovom bojom, samo lajsne u boju auta i neke felgice malo vece ;)
i tih 150 000km sto je presao nije nista strasno ;)
 
Član
Da ti kazem neznam razmisljo sam o 4g al dosadio mi touch screen, ma htjeo sam da evo uradim stakla ali kazu mi da policija sad pocela kaznjavati po 50 KM :S
 
Član
ako uradiš i prednja, nek' ti u pretincu vazda stoji 40 KM (+ 80 pfeninga, ili marka, koliko već pošte uzimaju provizije pri plaćanju kazni). to je dodatna oprema za sve koji vozaju zamrčena auta. :lol:
 
Član
ma ja mislim da je to sve od koga naletis, jedan ti nece nista drugi hoce jbs ih...


evo jos par slika


IMG_4017.jpg

IMG_4016.jpg
 
Član
lijepa petica,samo da je te lajsne ofarbati u boju auta,a daj nam koju sliku unutrasnjosti da vidimo i sta ima od opreme!
a to sto i ima 150000 i vise nije puno,moj peugeot 406 ima 320000 i vozi ko i prvog dana kad sam ga kupio
pozz
 
Član
Hvala brate, ma ide ova ali mi pari oci kilometraza hehe :p evo jos par slika! Takode imam prob sa CD playerom, zaglavio mi se CD, zvao sam Nipex dole oni kazu 58 KM, InterAuto u TZ mi kaze da ako je malo prob nece uzeti nista, ali ce mi nalijepti njihovu naljepnicu, ja cu radije platiti zna li iko koliko ce me kostati?


IMG_4025.jpg

IMG_4024.jpg

IMG_4023.jpg
 
Top