Golf 5 ;)

Golf 5 ;)

Član
^ volan+ airbag + ruke i ode to na finu sumu

Problem sa cd odradi privatno, ovi u servisu će ti što kažu dobar dan uzeti 20 km a da negovrim za ostalo....
 
Član
evo kupio ovaj moj drug peticu,uvezao je iz italije,isto imao problem sa cd-om,koji smo sami rijesili,kod njega je i display napukao
malo smo cackali,gurali raznorazne stvarcice da pomognemo cd-u da izadje, uspjeli smo,poslije toga nije pravio problem:cool::cool:
 
Autic ti je extra . Samo lajsne ofarbaj na ovoj boji je bas beza sa ovim lajsnama . A vidim kontas da zatamnis ja sam zatamnio i niko me ni ne pita kad me zaustavi neznam stvarno koga kaznjavaju. :)
 
Član
Ma i ja sam drug noz i svasta nesta drugo sam cacko, cim ste vi ga izvadili? Nemogu vise zapamtio sam sve pjesme heeh :p

Hvala drug, lajsne, farovi to je prvo : ))

Znas li mozda koliko ce kostati da se ofarbaju lajsne? Ja se bojim da ce se vidjeti razlika u boji, jer ipak nisam siguran ali vjerujem da je malo izblijedila ova boja sad kad bi ofarbo da se nece primjetiti?

Pozz
 
Asmir91 je napisao(la):
Ma i ja sam drug noz i svasta nesta drugo sam cacko, cim ste vi ga izvadili? Nemogu vise zapamtio sam sve pjesme heeh :p

Hvala drug, lajsne, farovi to je prvo : ))

Znas li mozda koliko ce kostati da se ofarbaju lajsne? Ja se bojim da ce se vidjeti razlika u boji, jer ipak nisam siguran ali vjerujem da je malo izblijedila ova boja sad kad bi ofarbo da se nece primjetiti?

Pozz



Nemoze ona toliko izblijediti da se poliranjem ne moze izvuci na fabricki sjaj . A ja sam dogovorio za 200 KM lajsne i zadnja karambolka ali su mi dobri jarani i radicu sa malo skupljim plastikprajmerom itd....
 
Član
Ma jeam drug, bilo je stavi drugi CD, noz, drzi 10 sekundi nista!


A ja neznam nikakvog privatnika ali kontam ovdje u Inter Auto, ipak su odma ispred zgrade a i povoljni su nego Nipex. Kad bi mi dali finu cjenu odma bi to.

Samo sto ja nebi zadnju karambolku. Samo lajsne sa strane, i naprijed.
 
Član
Što se tiče lajsni oko 100km u nekom dobro servisu ti je da ofarbaju te plastike pod uslovom da ti skineš i doneseš ako ti budu radili oni onda je skuplje dosta, jel da bi skinuo napredijed one plastike treba skinuti komplet branik... ove bočne nije neki problem...
Zadnji branik ti je isto oko stoje, isto važi i za lip,pragove i sl manje stvari...
 
Član
mi smo isto nozicima ganjali cd,taj sto je bio unutra smo sjebali,vjerovatno smo ga izgrebali i tako to, ali smo ga izvadili,drugi kad smo stavili pjevao je normalno,i izasao je normalno,sad do kad ce tako bit pitanje je,najbolje ti je cd izvadit,fino ocistit,popusti ona opruga sto drzi cd odozgo,i onda ne moze da izadje,oslabio mehanizam i zato se to desava.
 
Član
Odlucio sam da prodam golfa, isto tako imam dzipa iz Amerike kojeg zelim prodati.

http://www.pik.ba/artikal/903032/auto-golf-5/

http://www.pik.ba/artikal/903071/auto-dzip/

pozz, i ako ima ko da se interesuje
 
Top