Golf 4 V6 Tuzla

Golf 4 V6 Tuzla

JD.

Član
eto druze vidis da mogu stati 19"ke bez problema... pogledaj kolika ti je jos rupa ostala :p
 
Član
prvo hvala svima na finim rijecima...hvala ameru i volanu na brzoj nabavci i svemu :)
felge su drama...na slikama nisu ni blizu kao uzivo prejebeno,sto se tice kako se ponasa u voznji,nikakve razlike vala nema,osim sto sada osjetis malkice vise neravnine,recimo presjeke puta i to,al to nije nista,uz odgovarajucu gumu i odgovarajuce amortizere i opruge extra je.
a sto se tice spustanja
naprijed ako spustim jos malo katastrofa ce bit,vec je sad nekih 10cm,nazad je malo vise dignuto auto al nema muzike,kad muzika legne to je dodatnih 80-90 kila tak da ce to bit taman.mozda,al mozda uzmem neke opruge koje minimalno spustaju naprijed a nekih 40 50 mm nazad,
imal ko kakav prijedlog?
a zadnji prednji nastavak necu farbati u boju auta,iz razloga sto je dobar za dodirivanje ivicnjaka,sa prednjim redovno dodirnem malo visociji ivicnjak,ili zimi snijeg sklanjam po putu i tak to,a ako ofarbam u boju auta onda cu to morati svake godine raditi a to mi se ne radi
 
Član
evo i koja slikica od mene
shurikenpv4.jpg

shuriken2sh3.jpg
 
damko je napisao(la):
Amer-GTC je napisao(la):
Evo montirano, uzivo izgleda extra. A moglo bi se spusiti malo :icon_biggrin:


@Veko Skoda vjeruj mi imam toliku potraznju za ovim felgama ali vjeruj da nema 4x100 ni 15",16" ni 17" u crnoj izvedbi.
ekstra su felge super stoje na autu....i ja bih ga spustio malo nekih 30mm maximalno...
Amere ima CANOVA BDC u ovim dimenzijama(15,16,17) meni ta felga para oci vec dugo vremena
nish ako nema,i ja sam se zagrijao za Canova BDC 16 ke ,nadam se da imas to na stanju.....
pozz i hvala
 

JD.

Član
lov2xlr8 je napisao(la):
mozda,al mozda uzmem neke opruge koje minimalno spustaju naprijed a nekih 40 50 mm nazad,
imal ko kakav prijedlog?

gewinde :D

pa spustas/dizes po zelji hehe

jesu skupe al vrijede svake pare
 
Član
i ja sam se zagrijao za Canova BDC 16 ke ,nadam se da imas to na stanju

Posto mnogi stalno upitkuju za cijene i dostupnost razlicitih modela za volan.ba predlozio bih da urade neki katalog...nesto jednostavno-samo velicine i cijene;)
 
Top