Golf 4 V6 Tuzla

Golf 4 V6 Tuzla

Član
@a3m,skontam ovih dana oko te haube,de mi reci ko je proizvodjac i to.
sto se tice spustanja moozda stavim neke gewinde ali vise volim ovo fabricko :)
stopovi su ovi samo privremeni,malo da promijenim,meni su najbolji oni orginalni zatamnjeni al malo da promijenim,a ako bude kakvih na worthersee cup interesantnih uzecu ih,kristalne crveno bijele necu,lijepe su ali ima ih dosta i imam u planu neke ljepse uzimati,ove led su pijacarske neke tako mi bar izgledaju al ne stoje toliko lose.
oznake kad bi skino onda bi svaki autic koji ima 100 konja turiro na semaforu i gasove slago,a ovako svaki iole pismen zna o cemu se radi i odustane odma :),a bude i nepismenih pa skontaju nekad valjda...

sta mislite kako bi izgledalo da ofarbam cijelu gornju polovicu auta u crnu boju,znaci od donjeg ruba stopki preko vrata(odma ispod stakala) pa preko blatobrana pa do fara. a haubu karbonsku da nataknem?
@hrvoje necu usrati sa spojelrima ne brini,ako sta budem sa spojlerima radio to ce biti samo r32 body kit al to je za sad mnogo para,origigi naravno.
 
Član
evo jedna friška od tunajt
27042008529oc5.jpg

i jedna od juce
25042008515dn9.jpg

a jos jedna od danas :)
munja se zove ;) moje `seto :)
27042008526lq7.jpg
 
Član
ah sve je super ali ovo pseto posebno! Sutra je po svoga idem aBd, naravno ako sve bude kako treba dobijam istog! Jedva cekam! :)
 
Član
Golf sad extra izgleda :)

Jedna od ljepsih cetvorki koje sam vidio. Samo bi joj ja skinuo ove "gluposti" sa prednjih svjetala i to je to. Al svako ima svoj ukus, super si je sredio, sjecam se kakva je neugledna bila... :D
 
Član
Moćno Golf izgleda noću pravo...u retrovizoru, al bogami i od pozadi;)
Ja vala druze nebi nista na njega stavljao vise. Jedino taj r32 kit, ako si u mogucnosti;)
 
Član
Jest mocan ovaj crno sivi u pm........Samo mu retrovizori oloshki pravi, da je ostavio fabricke bio bi perfect..
 
Član
eh da tako neshto sam mislio,
a r32 kit mozda bude ove godine al ona replika jbga ipak je 5x jeftiniji nego origigi
a obrvice skidam u ljeto,ide bad look,ili zajeban pogled hahah
 
Član
Jesi se ovo popeo na omegu da slikas ??? :)
Nediraj nista Ovako je extra Uzivaj u felgama kad ti dojade onda body kit :)
Ne vidi ti se pseto
 
Član
catto mislim da je oko 450 eur ukupna cijena 2 karambolke i pragovi.
a dobra ova cetvorka sivo crna
ma jok ba,pio kafu u omegi u lukavcu pa iz kafane sliko :)
ne zezaju za led diode,nisu mi do sad nish srali,jednom je reko sta ovo nesto svijetli ispod auta,ma ja reko seljakluk neki stavio i tak :)
a eo pseta
27042008526hx0.jpg
 
Top