Golf 4 V6 Tuzla

Golf 4 V6 Tuzla

Član
Kod tebe su puno bolje felge u odnosu na njegove ali je ovaj bijeli ko lutkica! Stvarno nista nije pretjerano, a pravo super izgleda
 
Član
na bijelom golfu mi se svidja kako su uradjena zadnja vrata tj izbacen je onaj vw znak...i tebi bi druze to dobro bilo da uradis...cak nema ni rucke za vrata a nema ni oznaka nikakvih..meni ekstra to izgleda
 
hmm meni se svidja kod njega sto je dvoja vrata, sto nema na gepeku ni rucke ni nicega, bedluk mu isto dobro stoji felge je ekstra upario s bojom auta nema primjedbe stvarno tebi predlazem ozezi taj bedluk obavezno super ce izgledat ovako gepek uradi isto ce izgledat dosta bolje neg sto je sad...al inace to su sitnice tu ste vi negdje...
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
mali fotosession
12062008850nk5.jpg


12062008856hf0.jpg


12062008852oj4.jpg


12062008855xn5.jpg


ovaj drugi golf od jarana je,isti motor samo ljepse uradjen
felge isto 19 one sa gti 5

Jesi li mozda razmisljao da uradis gepek kao na toj bijeloj 4-ci (da zatvoris te otvore, rucicu i skines znak) ?
Lijepo stoji :)
 
Član
ma sve o tom po tom :),radice se svasta sad u ljeto,
sto kaze narod nas samo zdravlja treba a ostalog ce bit.
uradicu vjerovatno nesh sa gepekom a mozda nekih budalastinja ubacim jos u auto.
naravno pored zdravlja trebace i kakvih para,mozda neku banku opljackat sa dva ziranta hahahah
 
N

nenad

@lov2xlr8
Nije vezano za temu, danas su prikazivali na BHT-u hrvatske navijace u Becu i prikazase onu tablicu sto si prije ti imao na avataru :)
 
Član
ona W-tuzla,bmw petica,cafe verona :D,vidjam ga cesto ovdje.
mi smo na cro utakmici navijali sa bh zastavama,extra nam bilo :)snimala nas nova tv al nismo bili.
@astra sto se tice otvaranja stavi se motoric neki ili tak nesh
@schumi da da i bjelan je fau zeks :)

momak jedan iz prijedora
 
Član
Golf je super ima da se furam na tebe ;) Salim se necu ti krasti ideje, no sikiriki, samo da pohvalim golfa super je :D
 
Top