Golf 4 V6 Tuzla

Golf 4 V6 Tuzla

Član
lov2xlr8 je napisao(la):
10ti,ili little istanbul :),austrijanaca 3% i to u socijalno dodijeljenim stanovima :)

Hahahahahha !

Najjaca definicija 10og :D

Tu idem na Dzumu kad sam u Becu i tu sam isho na kurs Njemackog ali nishta nisam naucio :D

Stari mi je nekad zivio u 4om pa je bilo blizu pravo a sad je u 16om ili ti ga "little Juzna Srbija"
 
Član
stigao bad look,postavljanje otprilike za mjesec
ovako ce to izgledati,samo sto je ovaj moj metalni i zavarice se na haubu,
samo ne kontam kako ce se hauba otvarat,jer ima onaj pipak sto izadje da se povuce,moracu nesh smislit
20061228_1647384638_fk_haubenverl.jpg
 
Član
cek da pokusam naci na golfu kao sto je moj kako izgleda :)
kad se dobro odradi izgleda jako fino,a kad dosadi lako je odvalit :)
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
cek da pokusam naci na golfu kao sto je moj kako izgleda :)
kad se dobro odradi izgleda jako fino,a kad dosadi lako je odvalit :)

eeeeee a sto tebe nema u karlovcu da pokazes malo svog vw
 
Član
mislio sam doci,ali napuklo bilo crijevo od sistema za hladjenje motora,tak da je pustalo antifriz na tom mjestu.mozda sam mogo zalijepiti to crijevo nekom jakom trakom ali rizik,ipak autoput i brzine velike,da pukne sprzio bi motor dok bi stao :).to se desilo u srijedu a u ponedeljak auto bilo gotovo.
iduce godine dolazim ako bude okej termin kao i ove godine.
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
mislio sam doci,ali napuklo bilo crijevo od sistema za hladjenje motora,tak da je pustalo antifriz na tom mjestu.mozda sam mogo zalijepiti to crijevo nekom jakom trakom ali rizik,ipak autoput i brzine velike,da pukne sprzio bi motor dok bi stao :).to se desilo u srijedu a u ponedeljak auto bilo gotovo.
iduce godine dolazim ako bude okej termin kao i ove godine.



ha postoji slepa kako je bijo pero sa lupo w12:icon_biggrin:
salimse
dogodine dasi tamo da tr vidim bil.o je dobro samo kisa svako malo je zajebavala
 
Top