Golf 4 TDI, UPDATE - 19" Corniche ZWINGER

Golf 4 TDI, UPDATE - 19" Corniche ZWINGER

Član
Nisu TaTechincs već JOM-ove.

Lomio sam se da uzmem "pravu" stvar, al' ipak je to Golf dizel tako da sam se odlučio na ove niskobudžetne :D
 
Član
Like, like, like !!! :cool::cool::cool:

Ps. Sta msl. o kombinaci, jednog migavca da radi konstantno kao pozicija, a drugi da se pali prilokom davanja komande
( skretanja ) :icon_twisted:
 
:icon_eek: hmm :cool: svaka cast, drkica :D


ovo sto je marex predlozio je ;)

dobro je pa ovdje mogu pogledat sta radis na autu :icon_smile:
 
Član
srdjan014 je napisao(la):
Nisu TaTechincs već JOM-ove.

Lomio sam se da uzmem "pravu" stvar, al' ipak je to Golf dizel tako da sam se odlučio na ove niskobudžetne :D

ma posluzice 2 godine hladno . danas i onako je trend stalno mjenjat auto :)
 
Član
Odlicno! ;)
Ili mozda za zmigavce module ubaciti da rade konstatno a i na davanje komadni :cool:

Svejedno tvoj izbor, samo naprijed! :)
 
Član
srdjan014 je napisao(la):
Nisu TaTechincs već JOM-ove.

Lomio sam se da uzmem "pravu" stvar, al' ipak je to Golf dizel tako da sam se odlučio na ove niskobudžetne :D

Aj' što je dizel, već je i spor, a i tata mora sve odobriti.
 
Član
Što se OEM xenon farova tiče, nabavio sam jedan balast koji je falio i radi sve (testirano je) problem je što su priključci drugačiji a neb' da skrnavim tako rijetku stvar da bi pasala na dizela. Ako uspijem iskopati neke adaptere ili šta slično, ići će na auto.

A ako budu na autu, oba "žmigavca" će slabašno svijetliti kao pozicije, a pojačavaće se pri paljenju žmigavaca (dvopolne sijalice)


Danas sam opr'o Opel Astru 1,7 80KS i pun sam sebe... sad' znam da imam *ebeno brz auto :lol:


Tata mi više nije u modi, dig'o je ruke od mene... pustio mi 10 000KM na tekući račun jutros i rek'o :"rad' šta 'oćeš"... :icon_twisted:



By The Way

Sutra fino podešavanje novog ovjesa i PRANJE što implicira da će biti FOTOGRAFIJA :123:


EDIT:

42.gif

AKCRANKSHAFT

:lol:
 
Član
Msl. sam ti i to predolziti al' kontam da ti se nece dati malo malo kreciti dvopolne sijalice nadzarastim markerom, jer dvopolnih nadzarastih ja nigdje nisam uspio naci kad sam sebi radio taj fazon... :S
 
Član
Kakav marker bok'te ne ubijo :D

Dvopolne 5/21 sijalice, 5w svijetli kao pozicija a 21w kao sijalica. Narandžasta su kućišta žmigavaca, tako da ide obična bijela-žuta sijalica. ;)
 
Član
Aaaa, jes' da... :D

Umene nema kuce vec sijalica zjapi solo sama za sebe... ( Pa sam mahinalno nerazmisljajuci pisao da kod tebe ptreba isti postupak )

Inace, nisam nigdje uspio naci narandzaste dvopolne, tako da mi je to ostala jedina solucija... ;)
 
Top