Golf 4 TDI, UPDATE - 19" Corniche ZWINGER

Golf 4 TDI, UPDATE - 19" Corniche ZWINGER

Član
Hvala svima ponaosob...

Što se tiče X5 feluga, ja sam ispunio svoju zamisao i stale su na golfa, samim tim i provozane čisto reda radi :D ALI, feluge od X5 su PREteške, pogotovo za golfa. A i 9x19 i 10x19 mi se uopšte nisu svidjele sa adapterima na autu (mislim na izbačenost vanjskog ruba).

Sa strane su baš dobro izgledale, ali odzada mi je bilo loše (mislim na auto, inače meni bude super kad' sam odzada) :123:


Što se tiče Corniche, upale su k'o kec na desetku. Promjer rupa je odgovarajući, pa i ET. Jedino što sam morao tih 4mm naprijed izbaciti točkove zbog 1.5 stepeni nagiba. Ove 9x19 su lakše (po specifikacijama) 7KG od X5 feluga, sad' ne znam da li je poređeno sa 9x19 ili 10x19 felugom.
U svakom slučaju, mnogo bolje leže i sigurnije od X-ovih. Što se performansi tiče, na ovim sam uspio dohvatiti 207kmH po GPS-u a 220kmH na satu, ubrzanje otprilike isto kao na 15", malo je tromiji ali ne kliže poslje 50-60kmH tako da dođe na isto.


Evo par sličica, bar otprilike da se vidi kako izgleda na ovima. Meni je lično puno bolje uživo, nisam talentovan za slikanje definitivno :D




Do kuckanja...
 
Prijatelju odlican golf perverzija ziva, samo kazi mi molim te posto vidim da su ti sve sajbe zatamljene imas li problema sa policijom i koliko je ovo % zatamljenosti?
LP ;)
 
Član
Hvala.

Folije su 30% sve, a nemam problema sa policijom što se tog' tiče. Mene kad' zaustave-uhvate samo u radar gledaju, folije ih ne zanimaju nikako... samo gledaju kako će izvuć' vozačku ili pare :123:
 
srdjan014 je napisao(la):
Hvala.

Folije su 30% sve, a nemam problema sa policijom što se tog' tiče. Mene kad' zaustave-uhvate samo u radar gledaju, folije ih ne zanimaju nikako... samo gledaju kako će izvuć' vozačku ili pare :123:

Hahahah samo u radar a? hahaha :lol:
Aha dobro hvala na informaciji ;)
 
Član
ma odlicno ovo sjelo i meni se svidjaju pravo nekak ose uklopile skroz..imas li jos sta u planu raditi sto se tice izgleda ja bi mu mozda uradio dva izduva kao kod gti-a..nako da je bas mjera nista preveliko...;)
 
Član
Hvala ;)

Za mene je GTI ikona, neb' skrnavio ta tri slova stavljajući bilo šta od te serije na dizela. :)

Za sad' je ovako, nemam nekih planova. Kad' mi dosadi, opet ću nešto raditi i prepravljati :D
 
Član
pa dobro ne kazem sad da uzimas direktno sa gti-a i one znakove gti da stavljas nego samo da izvedes dva izduva..mada ja znam da ti uvjek nesto nama spremis na forumu da se mi divimo...;)
009.jpg

002.jpg
 
Član
Ma ja samo indirektno prozivam ove svoje banjalučke ćunere koji na dvice karbaše i ostale dizelčine stavlju GTI bodykit-ove :D ovdje mi neće brisati post-ove :D


Fino izgleda, hvala za sliku.

Prvo što bi sad' uzeo (da ima gdje) su USA štopke. Kupio sam nedavno R32 farove, al' sam odustao od toga jer imam više prepravki nego što sam planirao, a i maglenke bi' morao ugrađivati u branik... ako bih imao to u kompletu, možda bi i leglo sve zajedno ;)
 
Član
dostava nije problem, to se moze rijesiti i ako prodavac ne dostavlja


aj mi sliku od trazenih stopki posalji posto ima vise modela, kataloski broj i ostale karakteristicne informacije pa da ih probam iskopati
 
Top