Golf 4 2004.TDI 74kw

Golf 4 2004.TDI 74kw

Član
Zanima me u vezi tdi ovim znakovima Tdi di crveno. moj brat ima isto golf 4 isto ka ja sa 74kw njemu je Tdi DI crveno a meni 74 je sve srebrno na motoru . njemu je 2001 godiste meni je 2004. cacko sam nesto po internetu nasao sam da od 2004 godina pa gore nema ih vise ti sto su di ili i crveno. imal ko da zna zbog cega meni nije DI crveno?
 
Član
Kada je auto od tvog burazera bio aktuelan model, znaci 2001. to je bio napredni motor u ponudi jer je ispod njega postojao TDI sa 66kw zato ima crvenila u oznaci, dok je 2004. tvoj TDI sa 74kw predstvaljao osnovni turbodizelski motor u paleti i zato je sve srebrno. Zastita na motoru je sa sivom plocom i srebrnim slovima. Ti imas poslednju seriju Golfa 4, uporedo se tada proizvodio Golf 5.
 
Član
Sta kazete na ove stopke dali bi isle na mog golfa
http://www.autodiler.me/auto_oglasi_deo/48873
 
Član
ovo su najodvratnije stopke, ako ih mozemo nazvati uopste lampama... treba ih konvencijom zabraniti, izgledaju kao neki umiruci mutant.
Moj odgovor bi bio, bezi od njih koliko te noge nose...
 
Član
jao kume, gde ovo nalazis?
uzasne su... evo i covek iznad potvrdjuje...

Samo original, crveno crne ili brate malo doteraj svoje, bas ima aktivna tema o tome...
 
Član
ma samo kako ih nadjes uopste na oglasima..umjesto da svoje malo doradis folijom ti ove lampe trazis..;)
 
Top