Golf 4 2004.TDI 74kw

Golf 4 2004.TDI 74kw

Član
ee jos da si opisao sta ima i koji su planovi ovako nije los al moze bolje bar za pocetak ga operi..;)
 
Član
za pocetak cu da ga operem i led maglenke da mu stavim. na prolece cu da mu kupim felne 16''. i malo da ga tuniram .auto sam kupio prijen mesec dana . radjen je za americko trziste, radjen veliki servis prijen mesec dana. 2004 godiste. od opreme. el.podizaci,ac klima,esp,abs,kod kljuc.servo.airbag,centralna brava,daljinsko zakljucavanje. bice jos slika za koji dan
 
Član
E jesi baksuz, kupiš amerikanca 2003+ i dobiješ obične štopke na njemu :lol:


Fin golf, sigurno će te dobro poslužiti ;)
 
Član
on je samo radjen za americko trziste.. motor mu je njemacki sve je nemacko samo sto je u milje.. to mi se ne svidja al nema veze kad je dobar ocuvan.. da je amerikanac nebih ga ja uzeo :D..

hvala..
 
Član
srdjan014 je napisao(la):
E jesi baksuz, kupiš amerikanca 2003+ i dobiješ obične štopke na njemu :lol:


Fin golf, sigurno će te dobro poslužiti ;)

steta bass sad bi ti srdjan davao cijelo bogastvo da su te stopke bile na njemu...:icon_smile:

bit ce srdjane stopke evo od danas svakoga pitam za US stopke..a i vidio sam kako izgledaju tako da mogu i osrafat ako naletim...:lol:
 
Član
soffa je napisao(la):
steta bass sad bi ti srdjan davao cijelo bogastvo da su te stopke bile na njemu...:icon_smile:

bit ce srdjane stopke evo od danas svakoga pitam za US stopke..a i vidio sam kako izgledaju tako da mogu i osrafat ako naletim...:lol:

Zato i kažem da je baksuz, mogao je čip izbiti na štopkama :lol:

Naručio bih ja nove da ima gdje, švabe neće da šalju u BiH :icon_mad:
 
Top