Golf 2 white--german style.... Mali update

Golf 2 white--german style.... Mali update

Član
mk3_16v je napisao(la):
bad_look je napisao(la):
Jesu ja imam 3 fali mi još jedan.....a imam od dvice sva 4...hehehehehehehe:cool:

imam ja jednu viska samo nadji prevoz tvoja je ;)
Ok hvala ti, eto vidjećemo ako neko ide iz mostara za saarajevo da mi ej povuče od naših forumaša......ili ti znaš nekoga pa da pošalješ ako ti nije mrsko..pozzz:cool:
 
Član
bad_look je napisao(la):
mk3_16v je napisao(la):
bad_look je napisao(la):
Jesu ja imam 3 fali mi još jedan.....a imam od dvice sva 4...hehehehehehehe:cool:

imam ja jednu viska samo nadji prevoz tvoja je ;)
Ok hvala ti, eto vidjećemo ako neko ide iz mostara za saarajevo da mi ej povuče od naših forumaša......ili ti znaš nekoga pa da pošalješ ako ti nije mrsko..pozzz:cool:
nije problem drug ja dva puta iao u sarajevo zadnjih 15 dana,jbg nemislim da cu u skorije vrijeme ic,skontat cemo nesto ;)
 
Član
Ok onda hvala ti unaprijed ako dođeš možemo na piće otići ja častim.....i valjda će biti do zime.....jer je ovo za zimski set up..pozzzz:cool:
 
Član
bad_look je napisao(la):
Ok onda hvala ti unaprijed ako dođeš možemo na piće otići ja častim.....i valjda će biti do zime.....jer je ovo za zimski set up..pozzzz:cool:

e drug clan sandy_mo dolazi u sarajevo na ovaj venom tuning show pa mogu ti poslat po njemu ovaj obruc ako ces biti gore;)
 
Član
mk3_16v je napisao(la):
bad_look je napisao(la):
Ok onda hvala ti unaprijed ako dođeš možemo na piće otići ja častim.....i valjda će biti do zime.....jer je ovo za zimski set up..pozzzz:cool:

e drug clan sandy_mo dolazi u sarajevo na ovaj venom tuning show pa mogu ti poslat po njemu ovaj obruc ako ces biti gore;)
Ok javi kad bude dolazio pa s enađemo ako ništa da preuzmem to...ako en mognem na taj show doći...eto dogovreno..pozz:cool:


Ma to je drug selmir farbo nimsa ja takva je boja vjerovatno...heheheheheheh..ja možda žute uradim za zime..heheheheh:cool:
 
Član
bad_look je napisao(la):
mk3_16v je napisao(la):
bad_look je napisao(la):
Ok onda hvala ti unaprijed ako dođeš možemo na piće otići ja častim.....i valjda će biti do zime.....jer je ovo za zimski set up..pozzzz:cool:

e drug clan sandy_mo dolazi u sarajevo na ovaj venom tuning show pa mogu ti poslat po njemu ovaj obruc ako ces biti gore;)
Ok javi kad bude dolazio pa s enađemo ako ništa da preuzmem to...ako en mognem na taj show doći...eto dogovreno..pozz:cool:


Ma to je drug selmir farbo nimsa ja takva je boja vjerovatno...heheheheheheh..ja možda žute uradim za zime..heheheheh:cool:


on u nedelju iz karlovca ide za sarajevo uzmi broj moba pa se dog a ja cu njemu predat do petka ovo ;)
 
Član
Evo da ne kažete da se ništa ne radi, uskoro ide jdan mali projekta ubacivanje sata od mk3 ili pola u golfa, jer ne sad nervira obrtomjer i temp koja nije tačna, evo imam 3 sat na stanju dva su od mk3 i jedan polo.Elektičar sa foruma će d aradi sve bijelo led osvijetljenje i sat koji bude bolji sa el.pinjonom...uskoro evo slika odnosno baze što imaam...pozzzz


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


I da zabarovaio sam da sam uz nebo krova pladtike oko stubova crno od gti-a uzeo i tepihe one kao plišane od gti-a oprao i čeka se na ugradnju, evo slika kakvi su bili a kakvi su sad...pozzzz


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 
Član
Nema dalje, samo nek' se radi! I da ti pohvalim golfa, vidio sam ga juce kod Zetre ako se ne varam :icon_biggrin:: kulturica ;)
 
Član
Hvala drug ma polahko ja to sad će registracija pa je troška...heheh...bio je juče prljav bio...hehhe onakav je svaki dan smao se voza...pozzz:cool:
 
Legend
Koje je boje sad tepih kod tebe ?
Kod mene je sivi nekakav , prlja se fuj :/
Gdje nadje ovaj crni, napisi mi ovamo u poruke koliko si platio :)

Dobar update ;)
 
Top