Golf 2 white--german style.... Mali update

Golf 2 white--german style.... Mali update

Član
Biće to ubrzo baš ganjam neke pa ćemo ih staviti fali to i možda još prskalice za farove stavim...pozzzz:cool:
 
Član
fin golf nema price ;) kako se ponasa sa kocnicama od 3? je li bolje koci jesi stavlj'o nazad vece dobose ili su ostali njegovi?? :cool:
 
Član
Čim sam promjenio motor iskreno dosta bolje koči nazad su moje org od dvice nisa dirao a promjenio sma i glavni kočioni i crijeva naravno, samo su mi još ona bakrena ostala pa ću i njih u veći fi da promjenim....a meni extra koči slabo ima proklizavanja iskreno...pozzzz:cool:
 
Član
Drug samo malo da te pohvalim uredno kao inace ;), ako treba krede javi se na PP pa cemo skontati nes...;)
 
Član
Dvojkine od amerikanaca, našao sma već samo d aih skonta m postaviti.....a Selmire drug ovo se voza non stop i nemam vremena da ga operem...kad se opere biće slika..pozzzz:cool:
 
Član
ojj covjece al sija ovo gdje se ima uzet ta plava kreda da svoje felge celicare predjem...i jesi ova klijesta farbao sprejom za visoke temp....;)
 
Član
Ja sam nabavio kredu odnoso dao mi je član Selmir sa škodom ima s ekupiti negdje, sgurno, a ovo je obični sprej jer nisma našao crveni za visoke temp...pozzzz:cool:
 
Član
Koliko sma ja skužio nasječeš je u neku posudu maso naspeš razrijeđivaćča da se rastopi, i četkicom promješaš, i namažeš tom četkicom na željenu površinu.......I mašinom se pretežno polira sa kredom....toliko ja znam..pozzz:cool:
 
Top