Glof 5 odrzavanje

Glof 5 odrzavanje

Član
To i ja @SuperNova232 pokušavam da objasnim, baš jučer u Živinicama na parkingu mijenjam sijalicu, crklo mi kratko svjetlo kad A4 B6 1.9tdi parkira pored mene.
Izlaze 3-4 momka govore: 'aa šta je bilo', 'da nisu dizne' i padaju u smijeh '2.0 se ne kvare', samo im kratko odgovorim jači je od 96kw kvario se ne kvario i tad su ušutili, dobri su to motori što se snage tiče, nikad dosta.
 
To i ja @SuperNova232 pokušavam da objasnim, baš jučer u Živinicama na parkingu mijenjam sijalicu, crklo mi kratko svjetlo kad A4 B6 1.9tdi parkira pored mene.
Izlaze 3-4 momka govore: 'aa šta je bilo', 'da nisu dizne' i padaju u smijeh '2.0 se ne kvare', samo im kratko odgovorim jači je od 96kw kvario se ne kvario i tad su ušutili, dobri su to motori što se snage tiče, nikad dosta.
Hahah upravo to, kako ide čovječe kao raketa.....kad bi sad kupovao opet istog golfa, ganjao bih samo 2.0 :), samo ga treba znat voziti i kada ga gariš odnosno jak start daješ brzine dobro mjenjati da što manje udara ide na zamajac i potrajat ce ti i navozat ces ga se. Al ti što su stali do tebe su legende neke hahah, trebo si im reći a šta kao 1.9 nema dizni ??? na šta mu taj b6 a4 ide na bosch pumpu jeli hahahha :)
 
Ma ide to ko raketa ali nekako svaki put potrefi da mi smeta na cesti kad u isto vrijeme stisnemo gas a taj 2.0 tdi kratko vrijeme bude ispred mene, često mu fali snage. Ali nema veze, sto četeres konja je to. Heeej!!
 
Član
Ma ide to ko raketa ali nekako svaki put potrefi da mi smeta na cesti kad u isto vrijeme stisnemo gas a taj 2.0 tdi kratko vrijeme bude ispred mene, često mu fali snage. Ali nema veze, sto četeres konja je to. Heeej!!

Drug ima 2.0tdi 170ks pored toga cipovan auto ide bas dobro.

Gnojf 5 lagano auto?

Nemas ti pojma, auto prelagano 1200-1300kg leti pogotov sa onim motorom 1.4 80ks a nista ne trosi kolega par stranica prije objasnio :D
 
E to je već nešto :D
Ali 99% drugih "misle da idu" :D
Uključijući 320d, 270 cdi, pa čak i 320 cdi, u obliku E klase. Nema većeg ćeifa nego kad budu donji :D
 
Mislim da je to sad zbrajanje jabuka i kruški ali eto.............Nadovezite se na covjekovu temu......................ja nista pogresno nisam rekao i da auto od 140konja po našim cestama je jako auto s obzirom da se kod nas ima stvarno gdje auto raspucati da ne povjerujes , sve autobahn do autobahna
 
Član
Sad će ljudi mislit da i ja spadam u klasu 'TDI je Bog'. Poštujem ja Vas i vaša mišljenja ipak..
 
Top