Ford Focus

Ford Focus

Legend
RE: Ford Focus - lagani update :)

fino si poceo jos kakvu motorcinu mocnu kad ubacis i extra:icon_biggrin:
 
Član
RE: Ford Focus - lagani update :)

daki je napisao(la):
Hehe sinoc svakih 5 minuta neko na zadnjoj karambolci hoce da se trka, od onih starih BMW petica nemozes zivjeti. :lol: A ja kao ono samo iskuliram maknem se u stranu da prodje, kao ono sta se imam potezat s tobom prespor si, a vamo :lol: tragikomedija heheh :123:


Da, da, pogotovo sto se svak aseljacina zaljepi za zadnji branik kad prelazis preko lezeceg i slicno...pun mi nos takvih likova...:icon_rolleyes:
 
Član
RE: Ford Focus - lagani update :)

tibor987 je napisao(la):
daki je napisao(la):
Hehe sinoc svakih 5 minuta neko na zadnjoj karambolci hoce da se trka, od onih starih BMW petica nemozes zivjeti. :lol: A ja kao ono samo iskuliram maknem se u stranu da prodje, kao ono sta se imam potezat s tobom prespor si, a vamo :lol: tragikomedija heheh :123:


Da, da, pogotovo sto se svak aseljacina zaljepi za zadnji branik kad prelazis preko lezeceg i slicno...pun mi nos takvih likova...:icon_rolleyes:

Ko vam je kriv kad nemate masinerije pod haubom da osvjetlate obraz :D :123:

Aman jarabi Daki, nerviras me bogami sto obrisa post, pa nisam ja od zajebancije napisao komentar da mi se jebiga svidja! :icon_mad::icon_mad::icon_mad: Pogotovo na onoj drugoj slici, spojler se ni ne vidi od odsjaja, bas mi mocno izgleda silueta bocna auta.
 

JD.

Član
RE: Ford Focus - lagani update :)

trizex je napisao(la):
Ko vam je kriv kad nemate masinerije pod haubom da osvjetlate obraz :D :123:

aha pa onda kukati kako ne nam valjaju ceste i kako se unistava ovjes :lol::lol::lol::lol:
 

IGY

Član
RE: Ford Focus - lagani update :)

daki je napisao(la):
Hehe sinoc svakih 5 minuta neko na zadnjoj karambolci hoce da se trka, od onih starih BMW petica nemozes zivjeti. :lol: A ja kao ono samo iskuliram maknem se u stranu da prodje, kao ono sta se imam potezat s tobom prespor si, a vamo :lol: tragikomedija heheh :123:

haha istih problema imam i ja
samo ja se trudim odrzati e u liniji, jbg ako je guzva, ako je cistina ne isplati se brukati
BTW felge su :cool::cool::cool:
 
Član
RE: Ford Focus - lagani update :)

daki je napisao(la):
Hehe sinoc svakih 5 minuta neko na zadnjoj karambolci hoce da se trka, od onih starih BMW petica nemozes zivjeti. :lol: A ja kao ono samo iskuliram maknem se u stranu da prodje, kao ono sta se imam potezat s tobom prespor si, a vamo :lol: tragikomedija heheh :123:

e moj Daki ja moram preko citave sajbe staviti onu naljepnicu beba u autu:icon_smile: jer me pojedinci ispizde pravo kada se uporede nesto a meni djete u autu:icon_smile: a kad sam sam nidje nikoga:icon_cry:
 
Legend
RE: Ford Focus - lagani update :)

Anee je napisao(la):
daki je napisao(la):
Hehe sinoc svakih 5 minuta neko na zadnjoj karambolci hoce da se trka, od onih starih BMW petica nemozes zivjeti. :lol: A ja kao ono samo iskuliram maknem se u stranu da prodje, kao ono sta se imam potezat s tobom prespor si, a vamo :lol: tragikomedija heheh :123:

e moj Daki ja moram preko citave sajbe staviti onu naljepnicu beba u autu:icon_smile: jer me pojedinci ispizde pravo kada se uporede nesto a meni djete u autu:icon_smile: a kad sam sam nidje nikoga:icon_cry:

Joj mogu mislit tebi, jos kad vide onako passat-a na 17kama, nabudjeno izgleda, hehe, neznam sad kazem, od BMW-a onih starih nemozes zivjeti, a sve likovi jarane, cruzin za petaka :lol:
 
Legend
RE: Ford Focus - lagani update :)

Prvo malo prljav :)

n602833645_2361520_8378994.jpg


Pa sam ga onda malo prao u ovom potocicu (recesija, kriza, nebrinem za kamenice u spuzvi nikako)

n602833645_2361521_7420659.jpg


Zatim malo poziranja :)

n602833645_2361518_5350034.jpg


n602833645_2361519_8356397.jpg


A onda zasluzeni odmor :D

n602833645_2361522_5626382.jpg
 
Top