Ford Focus

Ford Focus

Legend
RE: Ford Focus - Laganu update :)

Joce ja vidje fordaljku pored stepenica prljavu i bez felgi:icon_question:
Izgleda da ti samo svoje auto lickas na poslu:lol: :lol::lol:
extra su mu sjele felgice;);)
PS.hocemol na crtu:D:lol:

Oprali mi danas moji u servisu kad su mi namontirali gume, a za crtu ma moze, samo da upalim golfa ;):123:
 
Član
RE: Ford Focus - lagani update :)

lijepe si felge odabrao, odlicno mu pristaju...
inace boja mi se pravo svidja...

a jos nesto, sto Ford stoji pod njemacki autima:icon_biggrin:
 

JD.

Član
RE: Ford Focus - lagani update :)

zaboravih napisati, trebao bi naci neke farove tamnije, ovi su bas presvijetli nekako... ili one fabricke sa lecama ili neke aftermarket, al to nek ti bude iduci update ;)
 
Član
RE: Ford Focus - Laganu update :)

daki je napisao(la):
Joce ja vidje fordaljku pored stepenica prljavu i bez felgi:icon_question:
Izgleda da ti samo svoje auto lickas na poslu:lol: :lol::lol:
extra su mu sjele felgice;);)
PS.hocemol na crtu:D:lol:

Oprali mi danas moji u servisu kad su mi namontirali gume, a za crtu ma moze, samo da upalim golfa ;):123:

hajde posljepacu te ja da upali:lol::lol::lol:
PS.fino peru ti tvoji auta;)
 
Legend
RE: Ford Focus - lagani update :)

JD. je napisao(la):
zaboravih napisati, trebao bi naci neke farove tamnije, ovi su bas presvijetli nekako... ili one fabricke sa lecama ili neke aftermarket, al to nek ti bude iduci update ;)

Slazem se imam vec u planu to ;)

Posted by Sporting - Today 12:45 AM
lijepe si felge odabrao, odlicno mu pristaju...
inace boja mi se pravo svidja...

a jos nesto, sto Ford stoji pod njemacki autimaIcon_biggrin

Zato sto jeste ;)
Ford Evropa i Ford USA, obzirom da je ovaj Evropa, i da je fabrika u Kelnu to je to.
 
Legend
RE: Ford Focus - lagani update :)

zyawrr.jpg
 
Legend
RE: Ford Focus - lagani update :)

Hehe sinoc svakih 5 minuta neko na zadnjoj karambolci hoce da se trka, od onih starih BMW petica nemozes zivjeti. :lol: A ja kao ono samo iskuliram maknem se u stranu da prodje, kao ono sta se imam potezat s tobom prespor si, a vamo :lol: tragikomedija heheh :123:
 
RE: Ford Focus - lagani update :)

daki je napisao(la):
Hehe sinoc svakih 5 minuta neko na zadnjoj karambolci hoce da se trka, od onih starih BMW petica nemozes zivjeti. :lol: A ja kao ono samo iskuliram maknem se u stranu da prodje, kao ono sta se imam potezat s tobom prespor si, a vamo :lol: tragikomedija heheh :123:

e braca super izgleda, bas malo pre gleda ispred salona. ah sve su to neke sile od masina (ljudi napravili legalnu trku) pa nek izvoli ko zeli:cool:
 
Legend
RE: Ford Focus - lagani update :)

Ja samo se vadim na Golfa, odnosno prvo na Skodu, pa na Golfa to je nuzno zlo za one najljuce TDI-jeve heehe :123:
 
Top