Fiat Bravo HGT - moze LOCK

Fiat Bravo HGT - moze LOCK

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Fiat Bravo HGT - molba za PS majstore

nisam msm jos komentarisao, lijep autic, zao mi je sto ti se desilo to sranje ali eto malo volje i sve se da rijesiti, samo hoces li stavljati isti motor od 147ks ili od 155? mislim da je promasaj ova boja na felgama sto hoces da radis u PS-u, ofarbaj te svoje u bijelo, ako vec zelis da farbas... aaaa muci me taaa zavrnuta "kuka" naprijed auto je slepano prije neg sto ces ga uzeti garant je stao prije pa je samo napakovan da se proda:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT - molba za PS majstore

elmir je napisao(la):
nisam msm jos komentarisao, lijep autic, zao mi je sto ti se desilo to sranje ali eto malo volje i sve se da rijesiti, samo hoces li stavljati isti motor od 147ks ili od 155? mislim da je promasaj ova boja na felgama sto hoces da radis u PS-u, ofarbaj te svoje u bijelo, ako vec zelis da farbas... aaaa muci me taaa zavrnuta "kuka" naprijed auto je slepano prije neg sto ces ga uzeti garant je stao prije pa je samo napakovan da se proda:icon_mad::icon_mad::icon_mad:

147, mnogo komplikacija ima da se ubaci VIS, to se isplati nekome ko ima celog stranca. Sto se kuke tice ja sam je video na slici i pitao coveka on kaze bio mu los akumulator sad je kupio novi, pogledam ono stvarno novi aku reko ajde moguce, ali ipak ce biti da si ti u pravu:icon_mad: Sto se felni tice, hteo sam samo da vidim kako bi to stajalo, da je crni auto bilo bi mnogo bolje ali jbg...
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT

Happy update :icon_smile: Auto je upaljen i radi konacno, mogu samo reci da je vredelo svih muka kako se ponasa, odusevljen sam lezanjem na putu i radom motora. ABd da ovaj motor potraje, ja cu voditi maximalno racuna o njemu... Ima par sitnica koje moram resiti, podizaci cas rade cas ne, brzinomer je prestao da radi, termostat za menjanje, pocela je da se cuje servo pumpa, sve to je ranije bilo ok, ali videcemo ovih dana bitno je da radi :icon_biggrin: Malo cu ga oprati ovih dana pa cu izbaciti i neke slike, pozz
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT

mislim da su servo pumpa i alternator na istom remenu pa provjeri odakle zvukovi dolaze, bolje potrošiti 10 eura na ležaje nego puno više na novi :) sretno s motorom ovaj put :)
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT

dat ce Bog da te sada ovaj motor posluzi, iskreno se nadam da nece biti problema, dovoljno si se ispatio jbt
evo ja cu ti reci za brzinomjer, mozda ti ne radi zbog istog sranja kao i meni, onaj ti pinjon na mjenjacu mozda zajebava, pogotovo kad ste skidali motor, mozda ste sta zeznuli,vjerujem da to moze biti problem, mada nisam se susretao s tim, posebno na fiatu
ali rijesit ces siguran sam u to;)
sretno drugar
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT

bas mi je drago da si ga upalio, obavezno nove slikice, koliko bi i ja volio da pod mojom haubom kuca srce od HGT-a i to od 155ks, uuuu ;);););)
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT

nek je vise i nek bude sa srecom ovaj put te sitnice ce se polako rjesiti vazno je da si glavno zavrsio :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top