Fiat Bravo HGT - moze LOCK

Fiat Bravo HGT - moze LOCK

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Fiat Bravo HGT - video str.10

trizex je napisao(la):
dellas je napisao(la):
nermin suljagic je napisao(la):
ide ovo dobro kolega,jel ono rezerva gori,hehehehe

nije bitno koliko,bitno je kako se vozas jelde:lol:

Hvala drug. A rezerva mi je zastitni znak, nmg bez njega :D

pih, meni nikad ne gori rezerva....




iscupao sam sijalicu xD

ma ja ba,samo se napravis lud... :D

dellas je napisao(la):
nermin suljagic je napisao(la):
ide ovo dobro kolega,jel ono rezerva gori,hehehehe

nije bitno koliko,bitno je kako se vozas jelde:lol:

Hvala drug. A rezerva mi je zastitni znak, nmg bez njega :D

ko batman-amblem :lol:
 
Početnik
RE: Fiat Bravo HGT - video str.10

e hvala Bogu neka si i ti konacno rijesio tu zvjerku pa da se ti nama u sreci i veselju navozas bez ijednog problema,i opet ti kazem malo motor sredi,koliko vidim poklopac je alu obrusi ga pa ga ispoliraj,malo te zice i cijeva poslozi ocisti,ofarbaj sta treba i sl ugl neka bude kao i ostatak auta jer hgt to zasluzuje,,,neka je sa srecom jos jednom dabogda on nikad majstora vise nevidio osim na zamjeni ulja ;)
 
RE: Fiat Bravo HGT - video str.10

Tek sad vidjeh masinu sto si kupio,svaka cast na izboru,mnogo mi se svidja taj motor!Hocel bit kakvog zracnog filtera racing?Jer zaista zasluzuje.HGT ima jedan rodjak iz Austrije,dolazio u Bosnu skoro pa smo skinuli zr.filter,koji zvuk :icon_eek: bas smo teror prosipali po gradu :lol: svaka cast jos jednom i sretno u cuniranju!
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT - video str.10

@puki: Obavezno drug;)

@sarajlic: Hvala drug, sredjivacu ga polako...

@Black Prince: Hvala;) A za filter razmisljam, volim sto je na njemu sve fabrika, ali je zvuk stvarno ludacki kad se skine, skidali smo ja i trizex skoro, ludnica :)
 
Početnik
RE: Fiat Bravo HGT -old vs new str.12

jesil se to ponovio ili mi se cini :D

neka je sa srecom pa ga uzdravlju i sreci potrosio ;)
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT -old vs new str.12

ako se ponovilo odma tuning savjet :cool:
http://www.youtube.com/watch?v=8y62dCWoiTQ
oba su najbolji ;)
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT -old vs new str.12

Ovaj novi je suzbeni, nisam se ponovio:) Inace auto me je bas prijatno iznenadio generalno gledano,tabla je kao neki beli karbon, intrumenti prelepi, motor 1.6 mjet takodje vrlo je elastican i ide bas dobro imas osecaj u njemu kao da bi mogao na crtu sa hgt-om :) Ali me je sa druge strane i razocarao, cena ovakvog je 18000 e?!? Dalje, u kabini ima plastike koju ne prave ni u kini (rucke na vratima, rucna kocnica, rucka za podesavanje naslona na sedistu), volan je jako lep ali sa strane kad ga gledate ima zazor i vide se zice unutra, auto je nov iz salona, a stakla su razlicito godiste 9, 0 i 1...to je sramota za tu cenu.
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT -old vs new str.12

Ah talijanska posla,znam o cemu pricas, ali ima to i nekih svojih drazi, meni ako nisto ne skripi nije ok:lol:
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT -old vs new str.12

jako dobra motorizacija imao priliku probati nekih 10 dana;)
P.s jel ti i onaj zoranic u istoj firmi radite i u njegovoj firmi se cini mi se fiat voza;)
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT -old vs new str.12

@dumpors: bas tako, samo za te pare nije u redu...Inace tabla je mnogo lepa, dva puta bolja nego na golfu, ne vidi se na slikama ovaj sivi deo je kao carbon fazon...

@raymo: motorizacija je bas fina;) Nzm u kojoj firmi radi zoranic, u ovoj firmi gde brat radi se voze razni auti, ovo je prvi put da su ubacili fiat.

@andel: koja perverzija:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top