Euro truck simulator 2

Euro truck simulator 2

Član
Moze li se otkazati nekako ovaj posao koji sam prihvatio sa svojim kamionom, jer ne mogu da vucem prikolicu a nikako nece da se otkaze na Euro truck... :icon_question: :icon_question:
 
Član
ma moze ides opcije i imas tamo nesto ce ti pisat jobs i to bar je tako u onih malo stariji a vjerovatno moze i u tih ;)
 
Član
pokusavao sam, a nikako ne mogu, niti mi da da kupim novi kamion, ovaj mi slab i ne moze prikolicu da izgura uzbrdo...
 
Pa pogledaj u opcijama :lol: Mislim da ti je na Shift i Enter al' nisam siguran,ja u svakoj igrici ovog tipa koristim W za veću,S za manju,A za lijevi i D za desni žmigavac i uvijek vozim sa manuelnim mijenjačem :cool:

Nego sad sam se iznerviro kao nikad,šta je ovo od Luksemburga prema Strasburgu,auta se samo prebacuju iz trake u traku,primičem se na 110 kmh kamionu i autu,i kad sam prišao baš blizu samo se golf prebaci u lijevu traku ispred mene i ja da izbjegnem u kamion se skrkam,poslije ista stvar,ko muve bez glave :icon_eek: šteta na kamionu 34% ,sve moguće krči :icon_cry:
 
Član
golf2 je napisao(la):
pokusavao sam, a nikako ne mogu, niti mi da da kupim novi kamion, ovaj mi slab i ne moze prikolicu da izgura uzbrdo...

To si išao negdje prema Munchenu u neki rudnik pretpostavljam... I meni se isto desilo, ali sam nekako uspio izaći, mic po mic, malo ga vratiš pa opet
 
Član
Jel ova igrica teska ??


Mislim da li je zahtjevna za instalirati , moglu li je malo slabiji racunari instalirati ???
 
Ja ponovo poceo igrati , upao u dugove i nije mi se vracalo , i pocnem ponovo sad sam lvl 5 , imam 90k + i skupljam sto vise da ne moram uzimati kredit , pa cu sad nekad uzimati kamione i jos kojeg radnika :D
 
Član
Kupite Reno Magnum (valjda se tako zove, meni se najvise i svidja kabina) na pocetku, malo je skuplji od ostalih ali je na pocetku najaci koji mozete kupiti, 440ks dok su ostali 360 i mislim da sam jedan video 380ks ;) Bas sam isao u taj rudnik da vidim da li mogu da se popnem i penjao sam se 5 brzinom gore :lol: Istina ne znam da li vozite automatik, ja vozim kao sekvencijalni menjac. I ja imao problema sa igricom pa poceo iz pocetka...
 
Član
jeli vam se ikad desilo da vam auto naleti u susret ko meni maloprije,vozim ja 90km/h dolazi mi kamion u susret kad se odjednom izbaci lola sa cc-om da prestize i direkt u mene i odmah mi 90% stete napravio,nemam para za popravke sad jedva naberem 60km/h i gasi se stalno
 
Član
Yellow je napisao(la):
golf2 je napisao(la):
pokusavao sam, a nikako ne mogu, niti mi da da kupim novi kamion, ovaj mi slab i ne moze prikolicu da izgura uzbrdo...

To si išao negdje prema Munchenu u neki rudnik pretpostavljam... I meni se isto desilo, ali sam nekako uspio izaći, mic po mic, malo ga vratiš pa opet

isao sam na neku baustelu, i prevrnuo mi se :D i izvucem se nekako a ostane prikolica, ali danas sam skontao da samo prihvatim posao sa tudjim kamionom i onda me otpusti sa tog posla, ali sam morao platiti 12000eu :icon_eek: :icon_biggrin: sad sam uzeo jaci kamio zato :icon_smile:
 
Član
Udario sam na autoputu u bankinu i izvrnuo se na bok jel ima neka tipka ili opcija da me ispravi sta radit ?
 
Član
F6 ili F7, nisam sad siguran, pa imas tamo opciju pomoci na putu, jedan mali crveni kvadratic pa ce te odvuci u najblizi servis i naplatiti lovu :D
 
Član
sta se desi ako ne odes na onaj odmor i sinocc mi nesta gorivaa
za pocetnike najbolji volvo(valiant) 750 konjina tegli ko lud samo strasno stabilan i kocnica nema al ako je na automatik uz brdo na bausteli nemoze izac
i jel vi stalno vozite one gradjevnske masine meni to stalno sve isti teret a dosoal sam do 11 lvl
 
Top