Euro truck simulator 2

Euro truck simulator 2

Član
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
Jesam ja, kontao proletiti dok se spustalo jer sam bio u naletu, al ono prc, nevidlji zid i krk :lol::lol:

Identično se i meni desilo, i odmah, motor u kvaru......

Jel ikom nestalo goriva? kako se otključava ovo da može ići 120?
 
Član
Yellow je napisao(la):
@phantom kako to

skini ovo
How to install:

Unzip the .scs archives into your "My Documents\Euro Truck Simulator 2\mod" folder.
http://www.ets2-mods.com/other-mods/142-euro-truck-simulator-2-mods-no-speed-limit-mod-120-km-h-download
 
Yellow je napisao(la):
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
Jesam ja, kontao proletiti dok se spustalo jer sam bio u naletu, al ono prc, nevidlji zid i krk :lol::lol:

Identično se i meni desilo, i odmah, motor u kvaru......

Jel ikom nestalo goriva? kako se otključava ovo da može ići 120?

Pa onda krene da se gasi, pa nece da upali:lol:

Trebas ubaciti mod, sad cu naci link.. eto postavio fantom..
 
Član
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
Yellow je napisao(la):
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
Jesam ja, kontao proletiti dok se spustalo jer sam bio u naletu, al ono prc, nevidlji zid i krk :lol::lol:

Identično se i meni desilo, i odmah, motor u kvaru......

Jel ikom nestalo goriva? kako se otključava ovo da može ići 120?

Pa onda krene da se gasi, pa nece da upali:lol:

Trebas ubaciti mod, sad cu naci link.. eto postavio fantom..
ma jebes modove,uzitak je igrat pravo bez iceg,dobra igrica :cool:
 
Član
I meni je sad u trenutku dosadila... Nisam uspevao nikako da zaustavim to smaranje sa kljucem pa sam resio da je reinstaliram i da naknadno ubacim samo save sto sam igrao i uspesno sam ubacio i udjem u igricu i kliknem na to da ocita i kad ocita vrati me na pocetak kada sam poceo da igram... :icon_cry:
 
Član
YUgisa je napisao(la):
I meni je sad u trenutku dosadila... Nisam uspevao nikako da zaustavim to smaranje sa kljucem pa sam resio da je reinstaliram i da naknadno ubacim samo save sto sam igrao i uspesno sam ubacio i udjem u igricu i kliknem na to da ocita i kad ocita vrati me na pocetak kada sam poceo da igram... :icon_cry:

ako hoces poslacu ti ja save jedan
 
Ma samo da oni majmuni ne zaradjaju onako "puno":lol::lol: Inace bi bilo zanimljivije, mogao bi prosirivati se, prosiriti flotu garaze, a onako, sto zaradim skrkam u svoj kamion, trebao bi voziti do citav dan da bi zaradio i za ostalo :lol::lol:
 
Član
0g1 je napisao(la):
YUgisa je napisao(la):
I meni je sad u trenutku dosadila... Nisam uspevao nikako da zaustavim to smaranje sa kljucem pa sam resio da je reinstaliram i da naknadno ubacim samo save sto sam igrao i uspesno sam ubacio i udjem u igricu i kliknem na to da ocita i kad ocita vrati me na pocetak kada sam poceo da igram... :icon_cry:

ako hoces poslacu ti ja save jedan

Ok, hvala jos jednom ;)

Pa vredi zaposliti ali treba dugo cekati da pocnu da zaradjuju posto i oni napreduju kao i vi i treba da ih stavite da rade duge ture. I ja sam bio zaposlio neku zensku, ona mi brze napreduje od lika kojeg sam pre zaposlio...
 
Top