Dragon Garage : YouTube kanal o autima

Dragon Garage : YouTube kanal o autima

Član
Mana Corse je platno na tapacirunzima vrata koje se odlijepi...opet ne izgleda ruzno toliko naprijed koliko nazad na toj koju si snimao oko steke...ta je skroz slabo opremljena...
 
Mana Corse je platno na tapacirunzima vrata koje se odlijepi...opet ne izgleda ruzno toliko naprijed koliko nazad na toj koju si snimao oko steke...ta je skroz slabo opremljena...
Da i to sam primjetio vjerujes dok sam snimao i sve reko da li da spomenem ili ne i onda skontam da puno sa onim kao plis materijalom ima isti problem pa nisam spomenuo :D
 
Novi video Dragon Garage i malo sam i intro promjenio ovaj je bar po meni dosta bolji :D
Alpine CDE-180RR/RM/R CD/MP3/Aux/USB Player !
 
Član
Gledao sam ti video u vezi opela :)

Super stvar, ja bi volio da bude kakav blize event jer se ne isplati bas na par sati doci iz Krupe u Sarajevo. :)

Druga stvar volio bih i da si snimio pregled vozila pa napravio neki video i sve tako :)

ostalo super, kao vozac insignie ona bijela OPC je fijuuu :) Makina
 
Bit ce event medzunarodni skup o tome cu vise pricati na proljece , trajat ce 2 dana bit ce hoas . Lokacija ce vjerovatno biti Visoko. Htio sam i pregled snimati medjutim bio im je dikrektor tu i kao ne smiju pustati nikoga da bude tu.
 
Top