Dragon Garage : YouTube kanal o autima

Dragon Garage : YouTube kanal o autima

Nestade nam ovaj sa NapuCatom ceTvorkom :D Ajmo raja pisite , dajte vozila na test sta ste se stisli :D
Do tada malo osvjezen logo tj stiker koji ce ja mislim biti extra , hvala puno Sofi koji se samnom mucio sinoc praveci razne zmajeve :D
 
Član
Dobar kanal. Zanimljiv video prilog imas o gumama samo nastavi tako od osnovnih stvari prvo. Imas i glas za voditelja tako da ti nista ne fali. P.S daj nam neki video o auto turbinama
 
Hvala puno , sto se tice Bokija i saxa nesto ne da pitao sam ga vec :D Sve se vadi na gume neke kaze mi da testiram karting :p A snimat cu i o turbinama , nazalost nisam stigao kad sam nosio jednu na reparaciju ali snimat cu komplet u firmi koja bude radila proces i sta sve sadrzi i to.
 
E hvala ti Anese , sto se tice golfa radilo se ali nista sto bi narusilo test tako da moze proci naravno uz to da cu spomenuti sta si radio i da planiras i nastaviti :D
 
Član
Odradi neki test sa ljetnim i zimskim gumam po snijegu...kao start kocenje ili koje su zimske gume dobre za nase standarde...:D
 
Top