dijaspora vozni park

dijaspora vozni park

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
EVO LJUDI POGLEDAJTE OVO I SVE ĆE VAM BITI JASNO :lol: :lol:

<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/iZd-YobGfes&hl=en_US&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/iZd-YobGfes&hl=en_US&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>
 

MTR

Član
Prosjecan Lease u Njemackoj kosta oko 250-450 EUR mjesecno ( u tim parama godina ili dvije stari A6 , E60 , okonja ... ) ancalung oko 5 milja i ozezi , ma bjezi ba gore zderu pite krompiruse i nemaju za stanarine , kradu sireve i pavlake po shoping centrima , ne kazem ja da nema uspjesnih , ali ti vam ne dolaze sa sesticama i bembarama

evo primjer od nedavno , upoznao sam jednog naseg momka koji radi u Norveskoj za platu godisnju od oko 300000 KM , znate cime je dosao u BiH ( zena , dvoje djece ) ..... avionom ko gospodin , nije se trkljao 3 dana odozgo da ga sva familija vidi , tipa : eno mi amidjic , znas u njega je navigacija u kolima hahahahahaha ,
kakva ba ljudi auta to tamo nije interesantno ko ovdje zato sto ga gotovo svako moze sebi priustit , pa ljudi prolaze kroz Minhen u Ferrariju a niko ih i ne gleda ( osim par gladnih bosanaca na banhofu koji mu j*u mater bogatasku :lol: 9

Nije sve vani tako lijepo , krajolici jesu , ali zivot nije , sto kaze Niksa , nema teletine ispod saca , nema raje , nema druga da ti posudi sta love kad zapne , jok ba glavni ti je drug postar kad ti donese racune za taj mjesec , grijanje 400 EUR , kirija od 1000-2000 , struja 300 , smece 120 EUR , telefon ... haj to je bar djabana gore :D a dje sipanje goriva u zvijer , mjesecno barem 250 EUR za corbu , dje su hlj*ovi , so , riza , makaroni , pa vecera za dvoje u normala restoranu je minimala 100 EUR

ma EU ...bjaziiii
 
Član
Ovih dana bio u Hrvatskoj na moru, najnovija i najbolja auta su bosanske table u to sam se uvjerio.Izisli navece prosetat, kad Ferrari :icon_eek: prolazi, slucajnosti BH table:cool:.Ali nabrijane masine dolaze iz Imotskog sta je ono ima ih vise nego u pola Bosne.
potpis niksa
potpis ArminM
 
Bila je jedna dobra scena ovdje kod mene prije 2 godne, ali pamtit ću je uvijek :
Ja bio kod prijatelja koji inače ima apratmane, dolazi crni Ferrari 360 Modena njemačka reg. Lik u njemu nekih 50-ak godina cijeli u bijelom ( nešto kao onaj Sonny iz serije Miami Vice , slučajno je tako obučen :icon_question: :icon_smile:), kraj njega treba, plavušica nekih 20+ godina, ma savršen par :icon_smile:, ali evo poante cijele priče, staje on i onako iz auta pita "...dobar dan, da li imate apartman slobodan i koliko košta....?, moj prijatelj kaže: ima, 50€ noć, a ovaj tip samo pogleda prema naprijed onako preko volana, odmahnu glavom i gas dalje...
Evo, ja bi reko da je to neki žestoki pareša... :icon_smile:
 
Član
U sustini nasi tamo voze auta koja su svabe ili ko vec liferovali zbog potrosnje registraicje odrzavanja i sl.Dodje lik digne kredit od 8-9 milja eura kupi BMW 5 obavezno preko 2.5 ili neka druga kolica,onda se zaj*ava za naftu i sl nikud ne ide jer je skupa al zato vamo kad dodje vamo glavni je.Auto se kupuje u skladu sa mogucnostima i potrebama a ne da se kurci pred rajom sa njim.Jbt auto ako za par godina na gorivu pojede samo sebe a nasi obavezno kupuju takva.
 
a nevjerovatno kako bosancerosi odma pocnu da blate ove dijasporce, te kurce se, te nemaju sta jesti, te nemaju zivota...pobogu.
 
Legend
Death_beat je napisao(la):
a nevjerovatno kako bosancerosi odma pocnu da blate ove dijasporce, te kurce se, te nemaju sta jesti, te nemaju zivota...pobogu.

ma najgore je sto ti ljudi kad dodju ovdje pocnu pricati kako zivimo u usranoj drzavi,kako su kod njih rijeke cistije od nasih,kako njihova djeca jedu po 3 milke cokolade na dan a ustvari zive gore nego mi.nije problem zivi ti "dobro",al ne moras nas u bosni ovdje ponizavati...
 

MTR

Član
Nexus je napisao(la):
Death_beat je napisao(la):
a nevjerovatno kako bosancerosi odma pocnu da blate ove dijasporce, te kurce se, te nemaju sta jesti, te nemaju zivota...pobogu.

ma najgore je sto ti ljudi kad dodju ovdje pocnu pricati kako zivimo u usranoj drzavi,kako su kod njih rijeke cistije od nasih,kako njihova djeca jedu po 3 milke cokolade na dan a ustvari zive gore nego mi.nije problem zivi ti "dobro",al ne moras nas u bosni ovdje ponizavati...

upravo :cool:
 
neznam....slazem se sa ovim niksom.
u to sam se uvjerio.
ali poenta ove teme je da ipak nije sve isto na zapadu.
holandija mi je najgora po svemu. a imaju kao najveci standard. da ne shvatite pogresno. zive dobro za svoj svjet ali zive jadno za nas..nekako mi najvise pase stanje i vozni park njemacke. pa svedska.
 
Član
leoncupra je napisao(la):
neznam....slazem se sa ovim niksom.
u to sam se uvjerio.
ali poenta ove teme je da ipak nije sve isto na zapadu.
holandija mi je najgora po svemu. a imaju kao najveci standard. da ne shvatite pogresno. zive dobro za svoj svjet ali zive jadno za nas..nekako mi najvise pase stanje i vozni park njemacke. pa svedska.

Ma ja, smiju zapalit džoju nasred ceste, na kurvanje se plaća porez...Garibi brate:lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top