Diamant srebrna octavia by hakkler

Diamant srebrna octavia by hakkler

Član
9ssb39.jpg
Svaka ti cast druze...zavidim ti :icon_biggrin: Evo i ja sam poceo da oblacim svoju octaviu...planova ima puno, a finansije ce da diriguju njima...felge 18" O.Z Racing, Prednje gewinde i zadnje opruge, pragovi i branici su u pripremi...Cim budem ispunio uslove, otvorit cu i ja temu o svom ljubimcu :icon_biggrin:
 
Član
salem17 je napisao(la):
Svaka ti cast druze...zavidim ti :icon_biggrin: Evo i ja sam poceo da oblacim svoju octaviu...planova ima puno, a finansije ce da diriguju njima...felge 18" O.Z Racing, Prednje gewinde i zadnje opruge, pragovi i branici su u pripremi...Cim budem ispunio uslove, otvorit cu i ja temu o svom ljubimcu :icon_biggrin:

ma nema na čemu :cool:

..nego..što je problem otvorit svoju garažu? miš ne sluša ili ? :D

nego..evo da pitam i Vas..

idem se uskoro malo podkožiti po volanu pa dolje kod ručice mjenjača..možda i po ručnoj malo neke životinje stavimo.:icon_twisted:

e sad? crna ili antracit sa crnim koncem (jedan od radova)
dsc00001rs.jpg


ili imam ideju da malo razbijem monotoniju te crne..sa tamno zelenim koncem
nešto kao ovako..slično..znam da je slika užas..al..predpostavljam da kužite poantu
volan.jpg

i bez presvlačenja ručice-glave mjenjača...eventualno oni šavovi oko ručice mjenjača?
ovako kako je tu crveno...samo u tamno zelenu
dsc00280rl.jpg


ako netko ima kakvu sliku sa Škodinim volanom u takvoj kombinaciji..neka stavi jer ja nisam naišao na takvu na netu :D

i šta mislite? :icon_question:
 
Član
Eto druze otvorio sam i ja svoju garazu.Nisam mogao otvoriti jer mi je trazilo da moram imati 30 min poruka pa da mogu otvoriti, ali eto sad moze iako nisam ispunio jos tih 30:icon_biggrin:
A sto se tice volana i mjenjaca , sa zelenim detaljima mi se ponajvise svidja ;)
 
Administrator
salem17 je napisao(la):
Eto druze otvorio sam i ja svoju garazu.Nisam mogao otvoriti jer mi je trazilo da moram imati 30 min poruka pa da mogu otvoriti, ali eto sad moze iako nisam ispunio jos tih 30:icon_biggrin:
A sto se tice volana i mjenjaca , sa zelenim detaljima mi se ponajvise svidja ;)

treba ti 30 da otvoris oglas, a ne da otvoris garazu :) :D

:icon_exclaim:
 
Član
bio danas malo van grada..pa je bila prilika malo propuhati čađavca

3000-145km/h..po čukicama
2013-03-09140233.jpg


onda probao nakratko koliko je to u stvarnosti..na 155/3200

http://static.photobucket.com/player.swf?file=http://vid482.photobucket.com/albums/rr187/hakkler/video-2013-03-09-14-02-52.mp4

na kratko..jer je bilo dosta prometno na 195 je bilo 182km/h
:icon_evil:

al je nekad išla do 201,8 gps..danas vise to ne isprobavam
jbg..stari auto..a i ja...s njim :lol:

juka777 je napisao(la):
fin ti je taj škodilak prijatelju;)

tnx. susjed :cool:

jbg..tipkam na mobu..pa ne stignem sve polovit

vikend je..pa klinci okupirali komp
 
Član
stavljena koža na volan i kožicu oko mjenjača (na ručnu ne)

prvi utisak..volan je osjetno deblji..bolje leži u ruci..imam bar 8 konja više..upraviljivost je dignuta za još jednu razinu :lol:

malo je bilo za.ebano sa izborom konca..između dvije nijanse zelene. Prva je više egal boji skodinog znaka na trubi
ali je malo previše "smb" zelena i neupadljiva..dok ova..svjetlija ..po meni ispala decetno ok za oči..a opet nije toliko kreštava.

Malo mi je krivo radi izbora boje kože..jer se nije moglo toliko izbječ taj kontrast plastika airbaga vs kožni volan.

Jer je bilo u pitanju..ili stavit kvaliteniju koža pa imat pojačan kontrast..ili stavit egal boju kao i poklopac od trube ali sa low budget kvalitete. (tanje..sa više postotaka trenja i habanja itd)
jbg..uzeo sam najbolje kaj ima..a ta crna će i tak malo "apšisat" (izbljedet) na suncu..pa neče biti toliki kontrast. :icon_smile:

eto..slika još nema jel je vani mrak :D (podigao auto tek oko 20,30..radio čovjek dobrih 4 sata)

sutra po danu stavim sliku kako je bilo prije i day after tomorow with a little skin.. on the the steering wheel

stay tuned
 
Član
nekad..nakon 7g. korištenja


new look:


opčenito sam vrlo zadvoljan kako je ispalo..(osim tog kontrasta sa zračnim..al ok)

treba se još malo naviknut na sve to.

Grešaka na autu poslije nije bilo..makar je maknuta klema s aku.a prilikom skidanja volana.Osim što je trebalo prozore prekodirat..jer su zaboravili iči sami dolje i gore :D
to možete i sami napravit(za vag koncern)..tako da držite gumb/dugme/prekidač više od 3 sek prema gore.
Poslije sve radi normalno..za ostalo istraživanje eventualnih grešaka nastalih nakon par sati bez struje..treba vag-com.

tnx to jednom kolegi..uz pomoć vag coma.. došao sam do još jednog podataka di turbina boosta nakon 85kkm ..na 2,04 :icon_biggrin:(isprobano na kratko 1.2ga..nije bilo ravnice ni prostora)

za kraju jedna bez vez..još uvijek na zimskom set upu..ispred mene crna stock O1
2013-03-09154850.jpg


dolazi proljeće..treba se pripremit sa malo šarafljenja i poliranja.Imam zanimaciju sa donjom oblogom..desnim cvil podizačem i malo očistit egr ventil nakon 85kkm za početak..a možda ju i dignem na oem kozju visinu.

eto..
 
Član
hvala svima :cool:

btw..nešt me beje taj photbucket sa veličinom slika (od kad sam stavio aplikaciju na mob)..slike su premale a i sam se prešalto na neku beta verziju i radi sam resize(nema uopće opcije za poštelat)

..pa na dalje ću stavljat na imageShack
 
Top