Diamant srebrna octavia by hakkler

Diamant srebrna octavia by hakkler

Administrator
Kolega odlično kao i uvijek. Držiš u najboljem stanju. Bilo bi super ako bi uspio izganjati multimediju neku :)
 
Član
Naravo!

Kako ja to uvijek kažem... Škoda je to brate!

Redovito pratim ovu temu jer znam koliko je to dobar auto tako se nadam da me nećeš iznevjerit.

A ova multimedija bi bio PUN pogodak!
 
Član
multimedija još daleko na horizontu..jbg. uvijek nešto iskrsne :icon_evil:

ugl pao na zimski set up...a oni kažu do +22c

usporedba prije i sada na -3cm

stock kad su nabavljene


vs eibach -3cm


na montaži i doma


malo smiješno izgleda s uvučenim kotačima :D
I čini mi se da je auto još niži..npr. kod brzog izlaska iz dvorišta
preko odvodne grabe..prednja zavjesica zna postrugnut po asfaltu..ali
ono bitno..da je bc ušlagiran s potrošnjom a i konjići su živahniji za sigurno sekundu manje na
15" :icon_biggrin:

nije baš nizak bolid..ali i ovo je dosta.
+ sad se baš (još uvijek) ne usudim uletit u zavoj ko na 17"..ali je vožnja daleko udobnija s mesnatih 65 profila

 
Administrator
Zašto ne skineš oznake sa gepeka, mislim na ono octavia? I ne bi bilo loše blago zatamniti zadnja stakla :)

inace, kultura kao i uvijek :):cool:
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
Zašto ne skineš oznake sa gepeka, mislim na ono octavia? I ne bi bilo loše blago zatamniti zadnja stakla :)

inace, kultura kao i uvijek :):cool:

tnx :cool:
ma neču..skinut.
Neka vide logo i ime kad ih naperem u toj pošasti noviteta kineza ili koreanaca koji gmižu po cesti i misle da su dovoljno brzi sa tim mlincima od motorića :D

prosto mi je nevjerojatna volja od jednog i30 koji skoro svaki dan tj jutro ima volju biti ispred mene (lik valjda žuri na posao a ja s posla) i uvijek je fail. :lol:
Bilo po zavojima bilo čisti drag..na 3,4 semafora.
Jedan dan sam ga pustil...valjda sam mu cijeli radni dan uljepšao :lol:
 
Član
Evo da konačno i to riješim.Sutra octavia ide kod mehe koji mi je to isto preporučio i idu gore PUNI seleni od G4 gti-a ili od VR 6. Opcija je i od audia TT.Nešto kao ..mali zahvat.. koji će na kraju sa špurom ispast skoro 90eura.Trenutna uporabna motorizacija je na pola ks od moje O1.Vozim se sa fabiom sdi. Autić ko iz luna parka..baš je gušt s tim saundom pod haubom..stiščeš..a nejdeee.
 
Član
hakkler je napisao(la):
Evo da konačno i to riješim.Sutra octavia ide kod mehe koji mi je to isto preporučio i idu gore PUNI seleni od G4 gti-a ili od VR 6. Opcija je i od audia TT.Nešto kao ..mali zahvat.. koji će na kraju sa špurom ispast skoro 90eura.Trenutna uporabna motorizacija je na pola ks od moje O1.Vozim se sa fabiom sdi. Autić ko iz luna parka..baš je gušt s tim saundom pod haubom..stiščeš..a nejdeee.

A to je za čega, šta?
 
Član
seleni (gumice) na vilicama.
Ili ti selen blokovi sastavljeni od gume i metala (nešto kao punjeni prsten).
Stoji tj povezuje gibljive dijelove ovjesa.Ako su potrošeni..utječu na sam ovjes..na sigurnost.Pojava škripanja prilikom prelaska preko graba,ležečih..i nagle promjene putanje..itd.
Ugl. na nagovor mehe i nekih kolega stavljeni su puni od vw g4 gti-a. I sad je tvrdo ko kamen..ko go card.Ali ništ ne škripi.Sutra na optiku.
 
Član
Ugl. bio na špuru..ili ti optici:



lik se fajn najebo sa maticom na lijevom kotaču..još nisam nikad tak dugo bil na špuru.Čak je i čekić metoda bila u igri :lol:
Komentar je bio "sad imate doživotne selene" :icon_confused:

Poslije potegnuo do ručne praone.Bez daljnjega da ovjes nikad nije tak "utegnut".Čak je i neki deda u accordu odustao od slaloma po Ljubljanskoj ..tj. pokušao je pratit.Probao sam ga izbacit iz putanje kroz 3 trake nakon što bi ostvario prednost nad ostalim vozačima..i stvarno je sve super..auto ko na tračnicama..ali samo za te ceste koje su ko piste.

Amortizacija na ostalim prometnicama je nula.Svaka grabica,čik.kvrga ...je udarac bez amortizacije.

Jbg. "školica" košta.Kad malo "$" dođem k sebi..idu ti puni seleni proč.

Ugl. PUNI seleni na dizela..po mom mišljenju NE.
 
Član
Ocatavia je za svaku pohvalu!! Svaka cast. Ja planiram na svoju da postavim 18-ke felge...da li bi bilo previse za nju? 1.9 TDI 66kW...pozz
 
Član
salem17 je napisao(la):
Ocatavia je za svaku pohvalu!! Svaka cast. Ja planiram na svoju da postavim 18-ke felge...da li bi bilo previse za nju? 1.9 TDI 66kW...pozz

ništa nije previše..ali 18" na jedinicu ipak malo je...otići će ti ovjes u krasan ...ac
a i moraš je dobro zabiti u pod..da to na nešto liči

pogotovo na tih 66kw..mora to ići na bar 85kw :D
ako se misliš voziti..a ne da te skuter forfara

btw. stalno neka strka..kuča-poso i ta sry..al eto nakon 4 mjeseca od zadnjeg posta u vezi interijera

ta daaa:icon_smile:




Uploaded with ImageShack.us




nemam vremena ni za kvaltetnu sliku..a i vrijeme je očaj kod nas..evo malo se stabiliziralo tek danas..bila "veselica" za to pospojit i složit da radi tj ugurat unutra kada je iza takav bunt kablovinja
Na koncu otišao do ovlaštenih u KR elektronic..i gotovo za minutu..jbg treba znat i sjetit se :D


gibam..nemam cajta
pozdrav ekipi ..stavim video kako kanta šljaka kada ulovim vremena a i dvbt tuner s 2 antene dolazi tek za 2 tjedna.Isproban kučni sa konverzijom 12/220V..ali nije to TO.
A i moram se još ufurat u tolko tipki..


ugl..me happy :icon_biggrin:
 
Top