Da se podsjetimo na proteklu sezno kratko - Isle of man 2012

Da se podsjetimo na proteklu sezno kratko - Isle of man 2012

Legend
<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/Ph0SjLC_lqk" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
 
Član
vozio sam skutere 10 godina, vozio par sportskih motora ali vjeruj daki da mi je strahota bila gledati ovaj klip..
 
Član
Ovo je strasno, mislim da su najopasnije moto trke koje postoje. Brzine lude, podloga ne tako udealna, zone izletanja 0... :icon_eek:
 
Legend
toki je napisao(la):

pa pise da se podsjetimo !!!


Sinoc smo nesto sjedili za kafom i pricali i na kraju dodjo smo do pikes peak prvo pa onda i do ovoga, mislim da sto se auta tice pikes peak je sto je za motore ove. Mada su ovde vozili i par auta.
 
Legend
sto se opasnosti , adrenalina , samog uzbudjenja dok se gleda tice.... ovo je definitvno #1 na zemlji
na max brzini onako jedan drugom blizu , skokovi , naginjanje .... i to po normalnoj cesti , za ovo moras biti rodjen a ne na silu gasirati
svaki put kad gledam jezim se
 
Član
za ovo treba imat m*da ko plakar. divim im se. ja se prepao reko izletice mi kroz ekran kad sam ga vidio kako leti :)
 
Legend
Imali neko podatak, o ucesnicima, mislim znali se dali je nekad ucestvovao neko iz superbike klase ili neke klase od poznatih vozaca motora.
 
Član
ja mislim da su ovdje vozaci koji su bolesni, kojima mozga fali bar malo :D:D:D sinoc kad sam gledao usro sam se od straha, treba bit lud i imat muda i to velika i teska ko tenk.. ;);)
 
Super Moderator
Ima poznatih, cak i nekih sto su rally vozili ili f1 al ne sjecam se tacno imena.. Uglavnom ti sa staza se lose pokazu ovdje.. Ovdje vladaju posebni :)
 
Član
cisto sumnjam da je iko vozio od poznatijih jer ovo nije ni slicno kao na stazi da voze. cast i njima tamo ali ovi ovde haraju i mislim da su No. 1
 
Super Moderator
Ma jest vozilo dosta poznatih gledao sam ja al ne mogu se sjetiti tacno a nemam vremena traziti.. Jbg drugacije je sve to, zato oni drugi haraju na stazama :)
 
Član
Ovdje se ozbiljno oprostis od bliznje i dalje rodbine, pa krenes :)
Ovdje prije umijeca moraju imati damu da idu preko limita pa da se onda vade iz g..vana tim umijecem. I tako krivina za krivinom :)
 
Top