Da se podsjetimo na proteklu sezno kratko - Isle of man 2012

Da se podsjetimo na proteklu sezno kratko - Isle of man 2012

Član
daki je napisao(la):
Imali neko podatak, o ucesnicima, mislim znali se dali je nekad ucestvovao neko iz superbike klase ili neke klase od poznatih vozaca motora.

allroad je napisao(la):
Ima poznatih, cak i nekih sto su rally vozili ili f1 al ne sjecam se tacno imena.. Uglavnom ti sa staza se lose pokazu ovdje.. Ovdje vladaju posebni :)


lauda_bc je napisao(la):
cisto sumnjam da je iko vozio od poznatijih jer ovo nije ni slicno kao na stazi da voze.


Mnogi ucesnici i pobjednici TTa su profi trkaci sa staza koji osim TT Isle of Man voze razna manja GP Prvenstva iako nema puno iz jacih prvenstava,Superbike - ,vozaca Formule 1 je bilo npr Gary Hocking koji je pobjednik na TT a ironicno poginuo je u F1 utrci i bio neuspijesan,John Surtees isto F1 i TT pobjednik ,Klaus Klaffenbock ,Max Deubel svijetski prvaci kup u utrkama "trokolica" pobjednici i na TT itd itd... ali ovo je bas prevelik rizik za zivot a ne neka posebnost kontrole i umjeca u odnosu na vozace sa staza,svaka im cast ;)
 
Član
ma od ovih su i najbliznji digli ruke. oni su otpisani davno. samo da imaju daMu imaju. ja na igricama ne bih smjeo ovako mislim da bi mi džojstik ispao iz ruku :)
 
Član
daki je napisao(la):
Imali neko podatak, o ucesnicima, mislim znali se dali je nekad ucestvovao neko iz superbike klase ili neke klase od poznatih vozaca motora.

lauda_bc je napisao(la):
ma od ovih su i najbliznji digli ruke. oni su otpisani davno. samo da imaju daMu imaju. ja na igricama ne bih smjeo ovako mislim da bi mi džojstik ispao iz ruku :)

;) "Ludjaci" koji su se pozdravili sa zivotom definitivno
 
Član
druze oni dva puta grijese. jednom kad su odabrali da sjedu na motor i drugi put kad pogrese na motoru :)
 
Top