Cuvajte se rupa!!!

Cuvajte se rupa!!!

IGY je napisao(la):
Jutros su izgleda konacno poceli da krpe rupe na cesti, kod mene na cengic vili sva cesta je izrovana, a rupa odjednom se pojavi :), nadam se da ce pokrpiti to do veceras jer su bas tesko uocljive, na svu srecu izbjegao sam ih sve...
Znaci maximalna paznja i gledajte u cestu ne u guzove sa strana :cool:

moja relacija nema rupa,sto znaci ...ostaje mi gledanje u guzove :lol:
 
Astra je napisao(la):
daj boze da se sj*u sva sluzbena auta vlade, parlamenta na istim rupama koje mi izbjegajemo, valjda ce ih onda popravit :D

akos e shebe sta na njihovim autima oni uzmu iz budzeta i plate....heheh
tako da time dobijemo efekat"nema para u budzetu a jos koji metar crnog tepiha".....
a sto se tice zivinica i okolnih sela.....majko mila,ko janica kostelic se vozikam sa golfom....vjerujte da sam odgodio postvljanje gevinda,felgi i kit-a samo zbog toga....razrovili nam puteve i ono sto su pokrpili gore napravili...gdje je prije rupa bila sad je kocka 0.5mx1m i to 3-4cm izdignuta u odnosu na cestu tako da sav gdje su rupa bile imamo nesto kao uzdignute sahtove koji bi od mojih felgi napravili ZUBCANIKE....
fuuuuuuuuuuuuuj....
PS: Igy tema ti je bas udarna,aktuelna 100%...svaka cast!
 
Član
sanski most katastrofa...

ja montizer sj*ao na rupi...




ps. prijedor-sana put nekad dobar bio , sad nemozes vise od 60 ici
 
Član
Astra je napisao(la):
daj boze da se sj*u sva sluzbena auta vlade, parlamenta na istim rupama koje mi izbjegajemo, valjda ce ih onda popravit :D

nemoj da sluzbena auta kvare, dao bog pa sj*ali svoje privatne ljubimce, mamicu im lopovsku.........

PS: i kod nas u tz je katastrofa,:icon_mad:, zakon kaze ko na bilo koji nacin osteti kolovoz da ga u najkracem mogucem roku mora vratiti u prvobitno stanje, kod nas je taj rok cca 10-ak godina:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:

uostalom ovo je izborna godina, sredice se neki putevi...........
 
Početnik
badboy je napisao(la):
sanski most katastrofa...

ja montizer sj*ao na rupi...




ps. prijedor-sana put nekad dobar bio , sad nemozes vise od 60 ici

juce iso iz B.luke u sanum .. od prijedora do sane 80-120 .. nije strasno .. volim one krivine kod ostre luke :lol::lol:
 
Top