Cuvajte se rupa!!!

Cuvajte se rupa!!!

IGY

Član
Jutros su izgleda konacno poceli da krpe rupe na cesti, kod mene na cengic vili sva cesta je izrovana, a rupa odjednom se pojavi :), nadam se da ce pokrpiti to do veceras jer su bas tesko uocljive, na svu srecu izbjegao sam ih sve...
Znaci maximalna paznja i gledajte u cestu ne u guzove sa strana :cool:
 
Član
one na pofalicima ispod podvoznjaka ne mogu se zaobici nema sanse p.m. sto ono ne pokrpe grad nam je haooos
 
Član
kad su nam ovakve ceste u glavnom gradu.. sta mislite kakvi trebamo biti kaskaderi na okolnim cestama :D
 
Član
ceste u sarajevu su mila majka kakve su u bugojnu...vozimo slalon ..sto pise neki dan u novinama...a ona ispod nadvoznjaka na pofalicima je ruzna pravo...kad dodjem idem gore u pofalice..stvarno ruzna
 
Član
Lahko je reci gledaj u cestu,ali kad kraj puta ide dobro dupeee....hmmm :D koliko je bas izvodljivo
 
Član
Zenica je otišla u ku*ac što se rupa tiče... :icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
Kod nas rupa, ko" kerova:lol:

Nabijem ih sve redom, ceste ne mogu malo da pokrpe/poprave:icon_mad::icon_mad:
 
Član
ko jednom prodje od mostara do posusja kroz grad zna sta je slalom.na pecari 300 hahtova dubokih 20cm a trn da ne pricamo.dusu dalo za provalit gumu
 
Član
daj boze da se sj*u sva sluzbena auta vlade, parlamenta na istim rupama koje mi izbjegajemo, valjda ce ih onda popravit :D
 
Outrage je napisao(la):
Lahko je reci gledaj u cestu,ali kad kraj puta ide dobro dupeee....hmmm :D koliko je bas izvodljivo

Haha moj co'jk, ja neku noc u Modrici, tako gledam dvije sa strane, kad odjednom lupa po tockovima, kad ja na retrovizor, na neke sahte sam naletio haha!

A, putevi ni u nas ovdje nista nisu bolji, ja svaku noc s posla dok razvozim radnike imam relacije, gdje se put totalni haos, rupa na rupi sto se kaze, a ovi komunalci su najgori sto izrove puteve sve po centru grada za kanalizaciju i onda samo rizle nabacaju. Ne moze covjek sebi vise ni kupiti ni dobre felge ni spustit auto kvalitetno radi ovih puteva!
 
Član
evo kod nas danas bas masine u velikom hodu,dize se stari asfalt,ici ce novi,prema mojoj kuci cak cijela dionica puta dignuta,ljudi ne znam sta je ovo,ali nece na dobro
 
Član
daj boze da se sj*u sva sluzbena auta vlade, parlamenta na istim rupama koje mi izbjegajemo, valjda ce ih onda popravit :D

e drug moj vjeruj da ih ne bi ni tad popravili vec bi kupili nova auta.....i opet narod po ušima hehe.....zato bolje da im se ne kvare.........;)
 
Top