Corrado G60 (nova vozilica)

Corrado G60 (nova vozilica)

Član
To je od dzidza samo što će i biti na njemu ostalo ostaje fabrika čak neću mjenjati ni volan ostat će njegov .
 
Kolega svaka čast za corrada i samo da mi je znati di si ga našao u ovakvom stanju jer ovo se mora samo čuvati i paziti sve pohvale i da te dugo i dobro služi :cool: :cool:
 
Član
Evo nekakav update :D

Na corradu izmjenjan komplet izduvni sistem jer je stari bio propao skroz :S ..... , zamjenjeni filteri (gorivo,zrak (nisam stavljao gljivu u potrazi sam za orginalnim kn što sjeda u kutiju)i fil. ulja) i još nekih sitnica od većih stvari nabavio sam stakleni šiber sa passata "delfina"


Uploaded with ImageShack.us

Sjeo je extra .

Od problema sam imao kvar što se tiče senzora rashladne tečnosti ("plavog" inače za mjerenje temp tečneosti i uklju. i isklju. "čoka") tako da je corrado trošio oko 18 L i puštao je gorivao n crijevu od pumpe i na senzoru visokog pritiska to sam rešio potrošnja se kreće od 8 do 11 zavisno od vožnje veći problem mi je što je "zapekao" razvodnik paljenja ne mogu ga pomjeriti ni pomoću trikova tako da mi auto lošije ide od promjene senzora valjda mu je tada godio taj stepen paljenja zbog velike količine goriva a sad ne znam šta da mu radim prskao sam ga vd-om ništa skontao sam jedino da ga rastavim "obuhvatim" radapcigerom i za radapciger da zakačim el. dizalicu i da lagano zategnem i da kuckam čekićem i prskam vd-om možda popusti tako, ostalo mi ništa ne pada na pamet ...
 
Član
Svaka cast za Corrada, svi su sve rekli, tako da je suvisno sta god da ja kazem... Sretno u radovima i da rijesis taj razvodnik... Pa ako bude srece vidit cemo se negdje i zaliti ga..
 
Član
g0go je napisao(la):
Svaka cast za Corrada, svi su sve rekli, tako da je suvisno sta god da ja kazem... Sretno u radovima i da rijesis taj razvodnik... Pa ako bude srece vidit cemo se negdje i zaliti ga..

Hvala prijatelju , a i ostalim takođe, ma ima da ga ulupim ko kantu i da kupim novi ako ne popusti :lol: . Naravno valjda će biti prilike
 
Član
Evo malo se mjenjalo dijelova :)



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

dsc00442mfi.jpg

By lotdmk2 at 2012-08-24

Razvodnik je izletio napolje kao čep :D

dsc00443wk.jpg

By lotdmk2 at 2012-08-24

dsc00444to.jpg

By lotdmk2 at 2012-08-24

Mala izmjena felgica zahvaljajuci našem drugaru Pukiju :) Puki hvala još jednom zmaj si od priboja :D

dsc00447fb.jpg

By lotdmk2 at 2012-08-24

dsc00448v.jpg

By lotdmk2 at 2012-08-24
 
Top