Corrado G60 (nova vozilica)

Corrado G60 (nova vozilica)

Član
Danas sam ubacio xenone u farove na duga i kratka svjetla u maglene ne mogu :S ima neki limić od kojeg ne može stati xenon sijalica a da siječem to žao mi jer su magleneke orginal hella tako da na maglenke ide žuta folija što je možda i bolje
 
Član
Ako kome budu trebali dijelovi za servis ladera mogu sve da nabavim osim lamelica i to vrlo povoljno tačnije za 50 KM sve novo :cool:
 
Član
Darko_GT je napisao(la):
Danas sam ubacio xenone u farove na duga i kratka svjetla u maglene ne mogu :S ima neki limić od kojeg ne može stati xenon sijalica a da siječem to žao mi jer su magleneke orginal hella tako da na maglenke ide žuta folija što je možda i bolje

u mene je to bilo u fordu, samo sam počupao :D
 
Član
zlajaaa je napisao(la):
Darko_GT je napisao(la):
Danas sam ubacio xenone u farove na duga i kratka svjetla u maglene ne mogu :S ima neki limić od kojeg ne može stati xenon sijalica a da siječem to žao mi jer su magleneke orginal hella tako da na maglenke ide žuta folija što je možda i bolje

u mene je to bilo u fordu, samo sam počupao :D

Ma nisam htjeo da čupam onda neće obasjavati kako treba a odavno nisam vidio ovako dobre maglenke i da ravnomjerno sijaju tako ta ne diram :lol:

B.M - Floyd je napisao(la):
Zavidim ti drugar :cool: Čuvaj ga pa mi jednog dana prodaj :D

Heheheh drug ovo auto će da ide na overhaulin :) sve fabričko ostaje samo koža unutra i farbat ću ga ponovo i neke ljepše felge idu na njega kada bi našao orginalne g60 to bi bilo extra ....


evo koja fotkica btw corrado mi je trošio 18 L zbog toga sam i doša u posjed kako sam saznao lik više nije mogao sipati žena ga natjerala da proda ali je bio problem u plavom "senzoru" u račvi vode koji je pukao i tada ecu dobija info kao da je motor na temp od -40 što znači da sipa kao iz kabla znači 40 marki nasuo i na 100 KM ugasi se reko wtf .... izvadim senzor on se rascijepio po pola ....

dsc02277ox.jpg

By lotdmk2 at 2012-07-15

dsc02279gh.jpg

By LOTDmk2 at 2012-07-15

dsc02280rc.jpg

By lotdmk2 at 2012-07-15
 
Ide, ide fino, al znas da ja necu tako lako prepustit mjesto vladara nase piste :D
Honda se opet radi i abd do kraja sedmice ocekuj okrsaj :D
 
Član
Al' volim kada neko nadje i kupi nesto o cemu sanja, vjerujem da je uzitak svaki dan ga gledati.
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Ide, ide fino, al znas da ja necu tako lako prepustit mjesto vladara nase piste :D
Honda se opet radi i abd do kraja sedmice ocekuj okrsaj :D

Laksi si 300 Kg a slabiji 30 KS biće zanimljivo pogledati šta će se tu desiti :D, manja remenica na lader i ćao svjema :p :123:

Hvala ostalim na zeljama, čestitkama i pozdravima :)

Btw erol danas presvukao maglenke žutom foliom extra izgleda kačit ću slike čim se sjetim :D pošto sam u totalnoj frci

Davor_ je napisao(la):
Al' volim kada neko nadje i kupi nesto o cemu sanja, vjerujem da je uzitak svaki dan ga gledati.

Upravu si druže nemožeš se nagledati a svu kešovinu istresao da ga kupim i sad čekam da prodam golfa da krenem u nove pobjede :lol:
 
Član
Одг: Corrado G60 (nova vozilica)

A vidio sam te druze prije dva dana izlazis sa grbavickog puta i malo si me zaobiso al sam se zeznuo ja bio u 4.al moracemo jednom da odmjerimo snage.hehe.al super je korado poznavao sam ga i prije.
 
Član
RE: Одг: Corrado G60 (nova vozilica)

dado gti je napisao(la):
A vidio sam te druze prije dva dana izlazis sa grbavickog puta i malo si me zaobiso al sam se zeznuo ja bio u 4.al moracemo jednom da odmjerimo snage.hehe.al super je korado poznavao sam ga i prije.

Skontao sam da je to taj golf sa bht, Ja te počeo obilaziti u 4 :D vidim ti pritisnuo reko ne vraćati čuvaj lader :lol: ja sam uvjek za odmjeravanje sad sam riješio što je bacao više goriva i gušio se stavio sam nove svjećice , kablove , kapu i finger sad je top što se tiče snage i spreman za odmjeravanje svake vrste :lol: :123:
 
Top