Corrado G60 (nova vozilica)

Corrado G60 (nova vozilica)

Član
mladjo22 je napisao(la):
cestitke za novinu i da sluzi bolje od golfa i da dugo potraje...a da ce jos vise zablistati u tvojim rukama je sigurno :cool:

Pa potrudit ću se :D a da će služiti bolje od golfa hmmmm može samo isto a bolje ne :D cvaja je do jaja :D
 
Član
pa zato i kazem bolje...cvaja sluzila super pa nek ovo sluzi jos bolje ;) a sad ga operi detaljno i uhvati erola da ti odradi koju fotku :D
 
Član
Evo jedan klip da se čuje malo zvuk ladera :D Dim koji se vidi je u stvari isparavanje vode sa izduvne grane pošto sam oprao malo motorni prostor http://www.youtube.com/watch?v=vcB4UZ5zWow&feature=youtu.be
 
jel to INTERCOOLER :lol::lol:

ja mislim da su mu podizaci stakala isti kao u Passata B3, ali imas ti i one univerzalne:D
 
Član
GreenDevil je napisao(la):
jel to INTERCOOLER :lol::lol:

ja mislim da su mu podizaci stakala isti kao u Passata B3, ali imas ti i one univerzalne:D

Da intercoler sa crvenim I :D ( btw stvarno ima intercoler :D ) A podizači su makaze nisam siguran da su kao u passata ali u svakom slučaju imaju i univrezalni ali trenutno imam bitinijih stvari da uradim , uzeo sam ulje i filter , neke gumice koje su popucale tipa uvodnik iberlaufa , pripremio 3 seta xenona i tako to svašta nešto a u ponedeljak idem da registrujem ako sve bude kako treba :D

Još jednom hvala svima na željama , čestitkama i pozdravima :D ali što se tiče auta i snage ja sam iznenađen .... pogotovo sad kada sam promjenio razvodnu kapu, finger i kablove i crijeva gdje je vukao falš zrak sad auto baš divljački vuče :S
 
Član
GreenDevil je napisao(la):
jel to INTERCOOLER :lol::lol:

ja mislim da su mu podizaci stakala isti kao u Passata B3, ali imas ti i one univerzalne:D
GreenDevil G60 je motor sa prednabijanjem zraka kao i turbaci tako da ima hladnjak zraka,cemu smijeh ;)
 
Top