Corrado 1.8T

Corrado 1.8T

Član
RE: Corrado 1.8T - Komentari projekta

Ima li ikad kraja radovima? :icon_smile::icon_smile::icon_smile:
Hajde pozuri montiraj sociva, mislim da ce mu leci perfektno...
Jos na onu haubu i ima da bude preopasan ;)
 
Član
RE: Corrado 1.8T - Komentari projekta

Nikola je napisao(la):
Ima li ikad kraja radovima? :icon_smile::icon_smile::icon_smile:
Hajde pozuri montiraj sociva, mislim da ce mu leci perfektno...
Jos na onu haubu i ima da bude preopasan ;)

E pa nisi u toku hauba namontirana :cool:
JBT nismo se vidili 5 dana moramo na kafu, da vidimo kako turbak ide,jesi sta radio a njemu?
 
Član
RE: Corrado 1.8T - Komentari projekta

Corrado mi je najljepši od starijih VW i stvarno mu ova fire&ice boja najbolje stoji, sve je za 10 ;)

Slušo sam fabričkog Golfa 6R i nema neki zvuk za 265KS :icon_question: puno mi je bolji R32 4/5 sa zvukom.. baš se raspizdim na taj zvuk, vjerovatno što je šestak :icon_twisted:
 
Član
RE: Corrado 1.8T - Komentari projekta

zlajaaa je napisao(la):
Corrado mi je najljepši od starijih VW i stvarno mu ova fire&ice boja najbolje stoji, sve je za 10 ;)

Slušo sam fabričkog Golfa 6R i nema neki zvuk za 265KS :icon_question: puno mi je bolji R32 4/5 sa zvukom.. baš se raspizdim na taj zvuk, vjerovatno što je šestak :icon_twisted:

Skup R32, puno para traze za njega 1.8T je dobra podloga za dalje...
:cool:
 
Član
RE: Corrado 1.8T - Komentari projekta

Ima da bude http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/577159_340540919346165_273948728_n.jpg ;)
 
Član
RE: Corrado 1.8T - Komentari projekta

zlajaaa je napisao(la):
Corrado mi je najljepši od starijih VW i stvarno mu ova fire&ice boja najbolje stoji, sve je za 10 ;)

Slušo sam fabričkog Golfa 6R i nema neki zvuk za 265KS :icon_question: puno mi je bolji R32 4/5 sa zvukom.. baš se raspizdim na taj zvuk, vjerovatno što je šestak :icon_twisted:

R 32 ima zvuk zato sto je sestak i to atmosferac pa zvuk dolazi direktno iz motora iz usisa, cak i ako nemas neki sportski ispuh zvuk atmosferca je bolji jer turbina prigusuje i produzuje usis a R je turbak i to samo 4 cilindra,znas vec kako neki motori urlaju kad im se skine usis ili stavi neka gljiva na usis ili ako(obicno trkaci motori) ima tab-ove sa kratkim trubicama umjedto usisa tada se i od zvuka cetvrtaka dize kosa na glavi .R 32,R 36 i VR6 imaju najbolji VW zvuk jer imaju 6 cilindara i nemaju turbo ;)
 
Član
RE: Corrado 1.8T - Komentari projekta

GTI FAN je napisao(la):
zlajaaa je napisao(la):
Corrado mi je najljepši od starijih VW i stvarno mu ova fire&ice boja najbolje stoji, sve je za 10 ;)

Slušo sam fabričkog Golfa 6R i nema neki zvuk za 265KS :icon_question: puno mi je bolji R32 4/5 sa zvukom.. baš se raspizdim na taj zvuk, vjerovatno što je šestak :icon_twisted:

R 32 ima zvuk zato sto je sestak i to atmosferac pa zvuk dolazi direktno iz motora iz usisa, cak i ako nemas neki sportski ispuh zvuk atmosferca je bolji jer turbina prigusuje i produzuje usis a R je turbak i to samo 4 cilindra,znas vec kako neki motori urlaju kad im se skine usis ili stavi neka gljiva na usis ili ako(obicno trkaci motori) ima tab-ove sa kratkim trubicama umjedto usisa tada se i od zvuka cetvrtaka dize kosa na glavi .R 32,R 36 i VR6 imaju najbolji VW zvuk jer imaju 6 cilindara i nemaju turbo ;)

vri sa turbinom urla!:lol:
 
Član
RE: Corrado 1.8T - Komentari projekta

Dejan 16v je napisao(la):
vri sa turbinom urla!:lol:
VR uvijek urla :lol: bas dole na trci su su se izivljavali na jednome,jbte,zvuk sestaka bas dolazi iz motora ,ispod haube,strahota ;)
 
Član
Evo par slucajnih slika namjestio se pozer pa reko da malo slikam!:cool:
e7z7v5.jpg
2lmw3ug.jpg
2afzm3d.jpg
34rxfte.jpg
11ahoiv.jpg
m7k2s.jpg
 
Top