Corrado 1.8T

Corrado 1.8T

Član
stefan je napisao(la):

150 konja sa turbinom je razlika u poredjenju atmosferaca na 150 konja bas se osjeti!

pioneer_09 je napisao(la):
Dejan 16v je napisao(la):
pioneer_09 je napisao(la):
Odlično ide motor iz škode:D :cool::cool:
Sto mu je drago!:lol:
Zaboravih napisati!:D

normalno:D:D:lol::lol:

zamo necu ti oprostiti sto si odmah skinuo znak skode sa motora:D to te sramota:lol:

Pa jb nije mi bio kompatibilan, ali sm fino naveo da je iz skode, nisam sakrivao donora!:D
 
Legend
Dejan 16v je napisao(la):
Ide raskova!:lol:
Jos sad na 15-skama zimskim ako ej malo masna cesta preslajdra drugu.....
Dizne 300 ccm stizu sutra, pa idemo dalje u nabavku :icon_smile:

nista... nista... samo pratim... :lol:
 
Član
I evo par slika prije snjega.....
2jg9cwj.jpg
ru0iv9.jpg
v81xxl.jpg
2jaycg9.jpg
2rc90tf.jpg


i montiran zimski setup!

ipruwj.jpg
 
Član
zlajaaa je napisao(la):
koliko se može vidjeti oko 7.5 do stotke :icon_question: koliko je težak, ide pravo dobro

Tako nesto i ja sam brojao tu je, mada je bilo klizavo poceo je drugom prolkizavati pa sa ga na trenutak popustio da uhvati!
Eto sa abf-om iamo je tacno 1225 KG prazan vagao ga na vagi za kamione na kamenolomu, kaze covjek da vaga moze lagati +-5kg i sad ja i buraz bili u njemu to je negdje jos oko 150kg blizu 1400kg tako da nije za podcjeniti zadovolajn sam jos je stok stanje motora sem interkulera i eto nema katalizatora!
 
Član
Ide bas dobro, to je masa slicna kao kod mene nesto malo je laksi corrado. Kako u trecoj skoci kazaljka kad presaltas:cool:
 
Član
Dejan 16v je napisao(la):
zlajaaa je napisao(la):
koliko se može vidjeti oko 7.5 do stotke :icon_question: koliko je težak, ide pravo dobro

Tako nesto i ja sam brojao tu je, mada je bilo klizavo poceo je drugom prolkizavati pa sa ga na trenutak popustio da uhvati!
Eto sa abf-om iamo je tacno 1225 KG prazan vagao ga na vagi za kamione na kamenolomu, kaze covjek da vaga moze lagati +-5kg i sad ja i buraz bili u njemu to je negdje jos oko 150kg blizu 1400kg tako da nije za podcjeniti zadovolajn sam jos je stok stanje motora sem interkulera i eto nema katalizatora!

ne može se ovako nikad kako treba izmjeriti, jedino ubaciti u neki program za obradu videa, zumirati i tačno odredit polazak i gdje poklopi kazaljka 100km/h... sve u svemu jako dobro za 150KS
 
Član
dellas je napisao(la):
Ide bas dobro, to je masa slicna kao kod mene nesto malo je laksi corrado. Kako u trecoj skoci kazaljka kad presaltas:cool:

Aha proklize malo trecom kad naglo pustim kvacilo :D

Ma polako na proljece ide drugi turbo,dizne,regulator,cip.......:123:
 
Top