CLIO CUP

CLIO CUP

Član
Imam ti ja zadnji most od Clia Wiliams sa diskovima i svim potrebnim za ugradnju sto ce ti biti neophodno ako ubacish 2.0 16v :)
 
Lijepo si to zamislio, neka ti je sa srecom...Obavezno kupuj ovaj zadnji most od Wilia sto DiAbLo ima...Drastice su razlike u odnosu na obicni...
 
Član
DiAbLo je napisao(la):
Imam ti ja zadnji most od Clia Wiliams sa diskovima i svim potrebnim za ugradnju sto ce ti biti neophodno ako ubacish 2.0 16v :)

eh vidis to je prvo o cemu sam razmisljao diablo i prije neg' sam ga potavio u garazu pricao sam sa rokijem i on veli da je to najpametnije pa eto javi se da se dogovorimo oko cijene i to i hvala jos jednom svima!!
 
Član
Dobar clio,a taj motor je Vrh u ovakvom autu,i ako uradiš tu cup verziju ima da bude letjelice...sretno u nastakvu radova....Pozzz
 
Član
bad_look je napisao(la):
Dobar clio,a taj motor je Vrh u ovakvom autu,i ako uradiš tu cup verziju ima da bude letjelice...sretno u nastakvu radova....Pozzz

hvala hvala drug....gledao sam tvog golficha extrica je i usput ako ima ko kakve povoljne felgice kao na ovoj slichici gore mozemo se dogovorit...
 
Član
RE: CLIO CUP - bhtuning.com

allroad je napisao(la):
joj druze ovo mi se jako svidja vjeruj :D

heheh meni cjeli dan srce lupa sa posla navratim do svog velikog jaruge hansa - mog majstora i brzinski bacim jedan fotos i ludddd je nezna se ko ludji on il bombon hahahha
 
Član
RE: CLIO CUP - bhtuning.com

ma clio je mašina.....drama motor....Jarane imaš felgice neke na marketu mislim da su slične ovima dosta pa vidi po autodijalovima se nalaze...pozzz
 
Član
williams je zvijer buraz:icon_biggrin:
ovaj tvoj je odlican jos kad to sredis... ma ima da sisti;)
 
Top