CLIO CUP

CLIO CUP

Član
evo mene malo pa vak' ako ko ima kakve fine al felgice 13 ili 14 4*100 može da mi ponudi pa da skontam nešt' znam da ljuboje ima svega heheh ali hem mi je predaleko a nemam vremena da ga obilazim i znam kad bi otišao da bi se rasplakao pa zato ostali zenica,sarajevo i sbk izvolite...hvala heheh
 
Član
bigbutch je napisao(la):
necu puno pricat evo samo :
Zar F16.i.e nije 1.8 16v motor??
Mogu li te zamoliti da slikas taj motor sto si kupio?
Kako uopste mislis da taj 2.0 16v strpas u to siroce od 1200ccm. Jel znas sta sve moras prepravljati ili ce to neko drugi raditi umjesto tebe?

Ja sam imao jedno super iskustvo sa ovim Clio-m, doduse nije bio williams nego bas ovaj kao na slici 1.8 16v F16.i.e, umalo poginuo nisam kad sam greskom pustio gas u krivini :D
 
Član
Mrva je napisao(la):
bigbutch je napisao(la):
necu puno pricat evo samo :
Zar F16.i.e nije 1.8 16v motor??
Mogu li te zamoliti da slikas taj motor sto si kupio?
Kako uopste mislis da taj 2.0 16v strpas u to siroce od 1200ccm. Jel znas sta sve moras prepravljati ili ce to neko drugi raditi umjesto tebe?

Ja sam imao jedno super iskustvo sa ovim Clio-m, doduse nije bio williams nego bas ovaj kao na slici 1.8 16v F16.i.e, umalo poginuo nisam kad sam greskom pustio gas u krivini :D

hehe imam majstora svog jarana hansa ima ga tu u temi na nekim video clipovima ma znam da je to zaj*ancija ziva zato i trtazim dosta stvari počevši od zadnjeg teapa pa nadalje , kažem ti volio ,bih sve to odraditi kako treba al me smori ova potraga za djelovima i to ali ne odustajem ....
 
Član
Mrva je napisao(la):
oke to, al ovo ti nije 2.0 16v sto si sliku stavio

mrva evo sa znaš za ubuduce taj motor je 2.0 16v a taj 2.0 je modifikovani 1.8 16v sa 1998cc 4 cilindra i 16 ventila a modifikovan je fabrički 1993 godine za vrijeme francuskog rely prvenstva s ciljem da bude najjj te godine i da ti ne nastavljammm kad već želis da znaš mogu ti posalti knjigu ili šta već......eto bracuka nauci ti jpš što šta:cool: i da se nadovežem na rokija ovaj modifikovani je poletio sa 136 na 150ks
 
Član
bar nisam nista iz knjiga citao ;)
ev i covjek ti kaze da je f16 i.e. 1.8 16v al eto.. znas bolje, izvini sto sam istao pitao

super Clio, sretno u projektu ;)
 
Član
evo danas je clio završio kod hansa u garaži na rastavljanju i pripremi za farbanje pa evo par sličica u starom izdanju :
 
Član
emir_89 je napisao(la):
ne vide ti se slike drug... ;)

HEHEH sorry tooooo large evo vako : http://img11.imageshack.us/img11/3465/clioproject1.jpg

[attachment=30713]
[attachment=30714]
[attachment=30715]
[attachment=30716]
[attachment=30717]
[attachment=30718]
 
Član
Ja sam trebao da kupim clia sa 2.0 16 v williams sport i probao sam ga i auto ne da leti nego... al na moju zalost nesto mu nije bilo OK sa elektronikom tako da sam odustao :icon_cry: svaka cast na izboru ;)
 
Član
legionar je napisao(la):
Ja sam trebao da kupim clia sa 2.0 16 v williams sport i probao sam ga i auto ne da leti nego... al na moju zalost nesto mu nije bilo OK sa elektronikom tako da sam odustao :icon_cry: svaka cast na izboru ;)

hvala brate.......;)
 
Top