Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Član
edoze je napisao(la):
mirzy je napisao(la):
Sad vidio stuju i cini mi se iza njega goni edoze a mozda i nije :icon_question:

edoze je tek ust'o :lol:
vidim ja tebe cesto iz kombija al ne sviram,kontam,ne znas sta vozim na poslu:lol:

Pa svirni pa cu znat :icon_biggrin: ma slicna ko u tebe i ko u mog rodjaka u njega ko i u tebe avto pa konto ti :D
 
Član
Jutros u Visci, Nermin Suljagic, sorry druze, nisam stigao vratiti blic, zamislio se nesto :)

Prosle sedmice upoznao Nenada na OMV u Tz, kupio od njega sijalice za tablice.. Momak extra i ako mislite poslovati sa njim, necete se pokajati.. Imao sam neki problem na autu, a tip se zezao pola sata dok mi nije ustimao da rade kako treba :cool:
 
N

nenad

MrShadow je napisao(la):
Jutros u Visci, Nermin Suljagic, sorry druze, nisam stigao vratiti blic, zamislio se nesto :)

Prosle sedmice upoznao Nenada na OMV u Tz, kupio od njega sijalice za tablice.. Momak extra i ako mislite poslovati sa njim, necete se pokajati.. Imao sam neki problem na autu, a tip se zezao pola sata dok mi nije ustimao da rade kako treba :cool:

A to si bio ti!!!! Trazio sam Golfa ali nisam uspio naci. Ma kakva musterija, takva i usluga :cool:
 
Član
ispred taxi bar-a u gradisci radmilina strojnica;)
bilo jos nakih cunera, al sam se zabavio gledanjem felgi, pa sam zaboravio ko je bio

iz doboja izleti frajer, uze mi prvenstvo, honda civic, isto karting na cesti
zaljubio sam se u ono auto:cool::cool::cool::cool:
ne znam jel ko sa foruma,prisao sam autu,mrak je bio, primjetio sam da su neke tamnije felge al je skrenuo s glavne ceste
jbg nije dugo isao ispred mene
 
Član
danas i veceras vozio za onom sivo-crnom mazdom, sve zaboravim kako mu ide nick :icon_rolleyes:
znaju sarajlije o kome se radi
 
Član
sub3r je napisao(la):
danas i veceras vozio za onom sivo-crnom mazdom, sve zaboravim kako mu ide nick :icon_rolleyes:
znaju sarajlije o kome se radi

mirzzaa tako nes i ja sam vidio danas mazdu al izgleda on nije vozio....
 
Član
jucer navecer, da nije bio dakijev fokus, onaj malo stariji...u ze, parkiran u krugu bosnaspeda prekoputa verdija ?
 
Član
sema911 je napisao(la):
jesi bio sad na alipasinu,. iznad studentskih,., ako nisi soryy

moguce ako mi je neko ukrao auto, jeli sivi punto cabrio ili je crni punto gt :icon_rolleyes:

sad sam trenutno sa autom na poslu, jutros izasao u 8h iz kuce, nisam micao auto, malo sam se zadrzao na jednom mjestu ;)
 
Top