Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Član
IGY je napisao(la):
chuza vidzen, sviram ja nista on nastavio da divlja,
prestrojava se ko kakva zena koja je tek naucila voziti.... prijateljski savjet nemoj naglo i ne trzaj onako ;)


hahahahahah,a jaran mi tek nakon 2 minute rekao eno ti Igy svira,ti u onom pugu bio ??? crnom :) a sta cu stelim se jos :D :D
 
Član
CoL3 je napisao(la):
jucer Tibor,dao mu nesto love i odmah po gradu kud god ja prođem srećem ga,garant misli dat cu mu jos:D

Jooj kad cu te ja srest :lol:

funky je napisao(la):
IGY je napisao(la):
chuza vidzen, sviram ja nista on nastavio da divlja,
prestrojava se ko kakva zena koja je tek naucila voziti.... prijateljski savjet nemoj naglo i ne trzaj onako ;)

jel' mu glava virila kroz prozor ? :D

veceras vidjen Sandy, sreli se kod dreznice i malo poganjali do Mostara, stari mu je lud ko struja :)
i onda na kafi mostarski chuneri, dadao_style, Tibor, Sandy_Mo i momak koji je kupio Dadinog golfa ;)

Limpi neki dan u Zenici, kulira ;)
A mislio si da nema niko ludji od mene :lol: :cool:
 

IGY

Član
Chuza je napisao(la):
IGY je napisao(la):
chuza vidzen, sviram ja nista on nastavio da divlja,
prestrojava se ko kakva zena koja je tek naucila voziti.... prijateljski savjet nemoj naglo i ne trzaj onako ;)


hahahahahah,a jaran mi tek nakon 2 minute rekao eno ti Igy svira,ti u onom pugu bio ??? crnom :) a sta cu stelim se jos :D :D

pratio sam te par raskrsnica i gledam sta radis :icon_cry:

da bio sam sa crnom 508 :icon_biggrin:



Chuza je napisao(la):
IGY je napisao(la):
chuza vidzen, sviram ja nista on nastavio da divlja,
prestrojava se ko kakva zena koja je tek naucila voziti.... prijateljski savjet nemoj naglo i ne trzaj onako ;)
 
Legend
vidjen zlatni putno u titovoj, mislim da je edinko :)

funky je napisao(la):
IGY je napisao(la):
chuza vidzen, sviram ja nista on nastavio da divlja,
prestrojava se ko kakva zena koja je tek naucila voziti.... prijateljski savjet nemoj naglo i ne trzaj onako ;)

jel' mu glava virila kroz prozor ? :D

veceras vidjen Sandy, sreli se kod dreznice i malo poganjali do Mostara, stari mu je lud ko struja :)
i onda na kafi mostarski chuneri, dadao_style, Tibor, Sandy_Mo i momak koji je kupio Dadinog golfa ;)

Limpi neki dan u Zenici, kulira ;)
ahahahahahha i ja sam to primjetio :D :D
 
edinko je napisao(la):
Nermin suljagic na omv- bare sarajevo oko 21:30, bas liejpo uradjena bora daleko ljepsa uzivo!

Vidio sam neka auta(dva punta,jedna lijepa cvrka i volvo cini mi se) i cuo da je neko svirao ali zurio sam kuci jer mi je mali trebao na spavanje...Docu ja maksuzije jednom
hvala ;)

jucer adams u slavinovicima,malo smo zastali.... :icon_smile:
 
Top