Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Član
ArminM je napisao(la):
jusuf je napisao(la):
Danas malo kafenisali ArminM i ja, zvali smo i pioneera, ali je bio zauzet sa nekim stvarima na faxu :D

bilo fino druzenje, ostao ja jos malo kod cure i nazad;)
mislim da sam sreo peticu od clana aServis, iz pravca zivinica, koliko sam upratio neka plava djevojka je vozila, poprilicno sam siguran da je njegova petica;)
Vec si se vratio :D
Ima ovih plavih petica po Tz, lako se zeznut, dobro gledajte :D:D:D
 
Član
Jutros neka crvena octavija zatamljena stakla,krov i hauba ofarbano u crno itd.. Jeli neko sa foruma mozda;):123:
 
Član
nenad je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
jusuf je napisao(la):
Danas malo kafenisali ArminM i ja, zvali smo i pioneera, ali je bio zauzet sa nekim stvarima na faxu :D

bilo fino druzenje, ostao ja jos malo kod cure i nazad;)
mislim da sam sreo peticu od clana aServis, iz pravca zivinica, koliko sam upratio neka plava djevojka je vozila, poprilicno sam siguran da je njegova petica;)

I ja sam vidio tu peticu danas oko Zivinica, i bio ubjedjen da je njegova, plavusa neka vozila :D

eto izgleda da smo pogrijesili obojica:icon_biggrin:
 
Član
Vidim ja, vi od plavuše ništa niste vidjeli :) 2 petice sa gti otpikom u tz i opet me zamijenite sa nekom plavušom :) e pa neće da može:icon_smile:
 
Legend
aServis je napisao(la):
Vidim ja, vi od plavuše ništa niste vidjeli :) 2 petice sa gti otpikom u tz i opet me zamijenite sa nekom plavušom :) e pa neće da može:icon_smile:

Ja mislim da te vidim svako jutro kod kipova mosta :icon_question:
 
Član
daki je napisao(la):
aServis je napisao(la):
Vidim ja, vi od plavuše ništa niste vidjeli :) 2 petice sa gti otpikom u tz i opet me zamijenite sa nekom plavušom :) e pa neće da može:icon_smile:

Ja mislim da te vidim svako jutro kod kipova mosta :icon_question:
Ma idem na job tad otprilike, kuca poso...poso kuca :icon_smile:
 
BHT Ovisnik
jucer Tibor,dao mu nesto love i odmah po gradu kud god ja prođem srećem ga,garant misli dat cu mu jos:D
 
Član
AmmaR84 je napisao(la):
edinko u nedjaricima na semaforu lijep puntac nema sta ;)
Hvala, nisam te primjetio nesto sam bio odlutao jbg. pravim kucu :lol: maloprije sam shvatio da bi bilo lijepo da operem malo auto :D
 

IGY

Član
chuza vidzen, sviram ja nista on nastavio da divlja,
prestrojava se ko kakva zena koja je tek naucila voziti.... prijateljski savjet nemoj naglo i ne trzaj onako ;)
 
Član
IGY je napisao(la):
chuza vidzen, sviram ja nista on nastavio da divlja,
prestrojava se ko kakva zena koja je tek naucila voziti.... prijateljski savjet nemoj naglo i ne trzaj onako ;)

jel' mu glava virila kroz prozor ? :D

veceras vidjen Sandy, sreli se kod dreznice i malo poganjali do Mostara, stari mu je lud ko struja :)
i onda na kafi mostarski chuneri, dadao_style, Tibor, Sandy_Mo i momak koji je kupio Dadinog golfa ;)

Limpi neki dan u Zenici, kulira ;)
 
Top