Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
u petak Adi ne će da me zgazi, ja se bacam pod KOLa, čojk ništa!!! kulira sa novim felama:lol::lol: i čuo sam greena kako prešalta dizla u 4-tu i to iz kotlovnice:cool: i Koki+ ide pješobusom neki dan:D:lol::lol::lol:
 
Član
bila kafica na omw i isporuka kalendara...roki,nermin(opet je kasnio :D ), green,alen,adi.. nisam sve popamtio:icon_rolleyes:
 
zlajaaa je napisao(la):
u petak Adi ne će da me zgazi, ja se bacam pod KOLa, čojk ništa!!! kulira sa novim felama:lol::lol: i čuo sam greena kako prešalta dizla u 4-tu i to iz kotlovnice:cool: i Koki+ ide pješobusom neki dan:D:lol::lol::lol:

jesil to opet meni trosio limit :lol::lol::lol:
 
Član
danas na okupljanju malo raje neke vidio a pioneer ucenik :D dostavljeno umjetnicko djelo :icon_biggrin:
 
Legend
nermin suljagic je napisao(la):
bio na OMW-u i vidio i upoznao mnogo dobre ljude,vidio sam i dva identicna fokusa i bar jedan od njih je bio Daki-ev....
;)

Ako je bez ratkapa onda sam ja ... A bice da sam oba puta ja bio...
 
bez radkapa sam vidio fokija na stanici prije vatrogasne na ulazu u tz....cak me lola pretece sa desne strane...mislim da si taj bio,jer onaj drugi fokus je bio malo kulturniji..hehehehe :D:D:D
 
Legend
nermin suljagic je napisao(la):
bez radkapa sam vidio fokija na stanici prije vatrogasne na ulazu u tz....cak me lola pretece sa desne strane...mislim da si taj bio,jer onaj drugi fokus je bio malo kulturniji..hehehehe :D:D:D

Ma ja taj sam, s posla se vracao..
 
Član
Mislim da sam vidio astrinu peticu, zurio, ali bila je bordo i poprilicno cista:D na parkingu dole ispod Velme, tik do autobusne:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top