Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
bio danas sa Green devilom i njegovom ljutom masinom u sarajevu,bio i roki actros,nexus kile,Igy,dino,zlatani,iceman,medox,noke,maruti,bilo jos chunera u Interexovoj garazi........dosta raje upoznao steta sto se brzo razbjezali al heba nas zima....
PS:puno srece Iceman-u u novom projektu "Vectra caravan"....
ev tri slike:
a7d8dbdd.jpg

8cb774bb.jpg

hahahahaha
14479b94.jpg
 
Član
vidio sam od intereksa ka stupskoj petlji sa desne strane parkirana opel astra nova ... crna zatamljena mislim da je nas clan :icon_smile:
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
Nexus je napisao(la):
pioneer_09 je napisao(la):
vidio danas nodiasha kod higijene skrenuo prema skveru i okreno se gdje ne smije i opet krenuo prema mejdanu, i vidio ga kod skole pazar ide prema kipovima:icon_biggrin:

pa smaya dragi gdje si se sakrio,mislim da smo vidjeli istu situaciju,i ja sam ga vidio kad se okretao na mostu :D

nodi lopov okrece se na punoj:D a nexa ja bio pjesak stojao na juznoj na pola puta prelazio ulicu prema higijeni...gdje si ti bio:icon_question:

Taj sam...nisam vas vidio hebga...mashite blicajte skacite na haubu :)

Vidio Lovera vise puta i jednom sam ga uspio uhvatit da blicnem...brz insan brate :)

Bio s Arminom TZ vise puta...novi autolakirer je rodjen:D

Vidio i Igy-a u BBI u garazi al mu se onda gore izgubi svaki trag :S

Bio s Muhom jedan dan u Sa popili kafu kod njega i razglabali i bio s Edisom M3 malo poslovali i raduckali na bimeru a kasnije na cugu zbrisali...

Vidio se s Duloxom jedan dan na semaforu kod sodaso..uspjeli smo se natakarit na svirenu...

Nikog vise i nevidjo al doduse nisam se Bog zna puno ni kreto...mejbi next tajm :p
 
Član
danas videno dosta raje.... mislim da sam vidio rokia oko 2 na malti...danas u Sarajevu...pa viden maruti ..idemo dalje pa guster viden par puta sigurno promovise nove felge..heh i da viden je i semaitalian i guster zajedno kuliraju usporili saobracaj ...isto na malti...to bi bilo to...
 
D_cash je napisao(la):
danas videno dosta raje.... mislim da sam vidio rokia oko 2 na malti...danas u Sarajevu...pa viden maruti ..idemo dalje pa guster viden par puta sigurno promovise nove felge..heh i da viden je i semaitalian i guster zajedno kuliraju usporili saobracaj ...isto na malti...to bi bilo to...

a mene nisi vidio :icon_question::icon_question::icon_question:
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
ma vidilo se svakog al ko bi vas sve pofate hehehe ;)
gustera upoznao danas u praonici fin auto super momak bas mi drago
i jos tuzlaka hehe neke od prije znao neke danas sve su super momci vidimo se mi opet ;)
 
Član
GreenDevil je napisao(la):
D_cash je napisao(la):
danas videno dosta raje.... mislim da sam vidio rokia oko 2 na malti...danas u Sarajevu...pa viden maruti ..idemo dalje pa guster viden par puta sigurno promovise nove felge..heh i da viden je i semaitalian i guster zajedno kuliraju usporili saobracaj ...isto na malti...to bi bilo to...

a mene nisi vidio :icon_question::icon_question::icon_question:
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

hah ma nisam.... a nisam ni bio u interexu...Xp radio ..ali eto vidje cemo se nekad ..jel tako:D
 
D_cash je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
D_cash je napisao(la):
danas videno dosta raje.... mislim da sam vidio rokia oko 2 na malti...danas u Sarajevu...pa viden maruti ..idemo dalje pa guster viden par puta sigurno promovise nove felge..heh i da viden je i semaitalian i guster zajedno kuliraju usporili saobracaj ...isto na malti...to bi bilo to...

a mene nisi vidio :icon_question::icon_question::icon_question:
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

hah ma nisam.... a nisam ni bio u interexu...Xp radio ..ali eto vidje cemo se nekad ..jel tako:D

ma znam da nisi bio u Interexu neg onako pitam jer sam se i ja vozo po malti :lol::lol::lol::lol:
 
Član
GreenDevil je napisao(la):
D_cash je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
D_cash je napisao(la):
danas videno dosta raje.... mislim da sam vidio rokia oko 2 na malti...danas u Sarajevu...pa viden maruti ..idemo dalje pa guster viden par puta sigurno promovise nove felge..heh i da viden je i semaitalian i guster zajedno kuliraju usporili saobracaj ...isto na malti...to bi bilo to...

a mene nisi vidio :icon_question::icon_question::icon_question:
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

hah ma nisam.... a nisam ni bio u interexu...Xp radio ..ali eto vidje cemo se nekad ..jel tako:D

ma znam da nisi bio u Interexu neg onako pitam jer sam se i ja vozo po malti :lol::lol::lol::lol:

bjez bolan nisi ni uso u sa pravis belaje hahahah D:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top