Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ovako, igy-a vidio, auto stoji parkirano u "uskom pojasu" blizu nekog kafica :d i cini mi se da sam vidio clana dado sto je uzeo 6cu, bila je crvena, na probnim tablama skretala kod el. privrede... valjda je to on :)
 

IGY

Član
hehe a jesam se i parkirao pola na cestu, pola na trotuar i vecim dijelom na pjesacki prelaz :lol:
 
Član
Astra je napisao(la):
ovako, igy-a vidio, auto stoji parkirano u "uskom pojasu" blizu nekog kafica :d i cini mi se da sam vidio clana dado sto je uzeo 6cu, bila je crvena, na probnim tablama skretala kod el. privrede... valjda je to on :)
moguce moguce druze, svaku noc kruzim ko budala :cool:
drugi put blicaj, sviraj, nesto uradi da kaficu popijemo ;)
 
Član
trizex je napisao(la):
luver kulira na omvu....

ja ga vidio ispred trznog centra TUŠ auto parkiran njega nigdje:icon_rolleyes::icon_rolleyes::cool::lol:

Vidio Mirsinog leona isto na parkingu,takodje gazde nigdje :lol:
 
Član
Sandrov CALIBAR pozira na južnoj:lol::cool::cool:

adi187 je napisao(la):
trizex je napisao(la):
luver kulira na omvu....

ja ga vidio ispred trznog centra TUŠ auto parkiran njega nigdje:icon_rolleyes::icon_rolleyes::cool::lol:

Vidio Mirsinog leona isto na parkingu,takodje gazde nigdje :lol:

i ja tvog traktora staljno viđam kod MTV-a, a tebe nigdje! lijenčino jedna:lol::D
 
Član
zlajaaa je napisao(la):
Sandrov CALIBAR pozira na južnoj:lol::cool::cool:

adi187 je napisao(la):
trizex je napisao(la):
luver kulira na omvu....

ja ga vidio ispred trznog centra TUŠ auto parkiran njega nigdje:icon_rolleyes::icon_rolleyes::cool::lol:

Vidio Mirsinog leona isto na parkingu,takodje gazde nigdje :lol:

i ja tvog traktora staljno viđam kod MTV-a, a tebe nigdje! lijenčino jedna:lol::D



Pa dodji i ti kad na traktorijadu :icon_smile::lol:
Steta ne moue se na korzo natjerat kad sam u trocaderu :icon_rolleyes::icon_mad::lol:
 
adi187 je napisao(la):
zlajaaa je napisao(la):
Sandrov CALIBAR pozira na južnoj:lol::cool::cool:

adi187 je napisao(la):
trizex je napisao(la):
luver kulira na omvu....

ja ga vidio ispred trznog centra TUŠ auto parkiran njega nigdje:icon_rolleyes::icon_rolleyes::cool::lol:

Vidio Mirsinog leona isto na parkingu,takodje gazde nigdje :lol:

i ja tvog traktora staljno viđam kod MTV-a, a tebe nigdje! lijenčino jedna:lol::D



Pa dodji i ti kad na traktorijadu :icon_smile::lol:
Steta ne moue se na korzo natjerat kad sam u trocaderu :icon_rolleyes::icon_mad::lol:



samo mi daj kakvog stranca sa folijama pa ces vidjet kako se drifta po korzu :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Legend
Adnan a3 1.8t na otoci pa sve do nedzarica :cool:

ima lijep zvuk onaj turbak, vidim i ustimao si ga konacno ;)

bad_look takodje u nedzaricima ;)
 
Član
Vidio a6, izvlace ga iz vode u blatusi kod nadvoznjaka, isto tako a4 novi, bijeli, zaleti se lik,(tamo kod brkica benzinske, gdje auto skola krece) a voda metar... Krenuo freelander neki isto, voda mu dodje do farova, i vrati se,... da nije ko sa foruma
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top