Cijene goriva u BiH!!! (pad, porast)

Cijene goriva u BiH!!! (pad, porast)

Ako vam sta nije jasno pitajte ovog covjeka i njegove inspektore koji mjesecno ne zarade ni cetvrtinu plate :finger:
12542167.jpg
 
Tuzla: Sve isto. Gazprom, Petrol i ostali 2.36. EP 2.41 (benzin i dizel). Plin vecina 1.16, EP 1.21. Nista nije snizeno.
 
Član
Danas nasuo na EP, 2.31, uredno za cvaju, čekam pojeftinjenje hahah
Uvijek je jeftinije 5 feninga najmanje na onoj pumpi ma M17, preko puta EP-a, nekad bio Kalen, sad ne znam kako se zove...ali nisam probavao kakvo im je gorivo. Negativno iznenađenje Orman u Lukovom Polju, cijene kao i kod ostalih...a trebao bi barem 5 feninga manje.
 
Član
Šta je reći onda, neko baca bombe u vijestima? Ja ću baš sipati kroz koji dan na Nestro pumpi pa javim koliko je dizel.
 
Član
Gazprom na stupu (onaj što ima ulaz, nema izlaza) dizel 2,01, na ostalim Gazprom pumpama 2,11 dizel cini mi se.
 
Član
kazu bit ce u narednim danima i na ostalima, al sam na nekoj pumpi vidio da je oko 2,20ak. kontam nasut tamo na gazprom-u na stupu, svakako mi je usput, a 2,01 je fina brojka :D
kakvo je njihovo gorivo?? posto nikad nisam sipao...
 
Član
Uvijek je jeftinije 5 feninga najmanje na onoj pumpi ma M17, preko puta EP-a, nekad bio Kalen, sad ne znam kako se zove...ali nisam probavao kakvo im je gorivo. Negativno iznenađenje Orman u Lukovom Polju, cijene kao i kod ostalih...a trebao bi barem 5 feninga manje.
ja nasuo plin, auto trza, izbacuje check engine, nikad više REUNION da je džaba!
 
Član
kazu bit ce u narednim danima i na ostalima, al sam na nekoj pumpi vidio da je oko 2,20ak. kontam nasut tamo na gazprom-u na stupu, svakako mi je usput, a 2,01 je fina brojka :D
kakvo je njihovo gorivo?? posto nikad nisam sipao...

Sipam vec godinu dana kod njih (Oktavija i sad Golf 5) i nikad nisam imao problema. Pumpa je nova, sa novim filterima i rezervoarima... Neki dan kad je palo na 2.01 odma' 100KM :D

Samo rokaj:cool:
 
Ponedjeljak: Tuzla - Lukavac, na svim pumpama stanje isto, bez snizenja cijena?! 2.36-2.41 benzin, plin 1.16-1.21
 
Član
Isto sad ja nasuo na Petrlou...cijna ista....pitam ja sta kad ce spustit...kaze nemaju pojima....a prolazim pokraj hife 15 auta ceka u redu...sad ne znam jesul to oni spustili....cudno mi da je toliko auta ako je cijena ista
 
Top